$320.00 KDV Dahil
7.000,00 TL KDV Dahil
$351.00 KDV Dahil
12.960,00 TL KDV Dahil
$351.00 KDV Dahil
1 2 >

Çadır Sistemleri

Son yıllarda üretim ve talep olarak sıklıkla pratik çadır istekleri bulunmaktadır. Spor faaliyetleri, yardım bölgeleri, depolama gibi birçok farklı alanlarda kullanımlar için onlarca farklı uygun çadır sistemleri yer almaktadır. Özellikle inşaat alanlarına göre ekonomik ve uygun şartların olması nedeniyle üretim yapılmaktadır. Göze çarpan tasarımları ve aktif rolleri ile birlikte şirketlerin ve firmaların çadır sistemleri kullanması, büyük avantajlardan birisidir. Bu noktada spor tesisleri, kapalı tesisler, firmalar, inşaat alanları gibi birçok farklı yerde çadırlar kolaylıkla kullanılmaktadır.

İstediğiniz ebat ve boyutlara göre üretimleri gerçekleşmektedir. Bu büyük avantajlardan birisidir. Bu noktada çadırların orta ile yan yüksekliklerinin de ölçüleri bulunmaktadır. Bu ölçüler tamamen sizlerin ihtiyaçlarına göre üretim sağlanmaktadır. Sağlam malzeme ve işçilik ile birlikte birçok farklı ürünü sizlere ulaştırmaktayız. Bu noktada çadırların kalitesinin en iyi şekilde olması gerekmektedir. Çünkü rüzgar, yağmur, güneş gibi durumlarda kolay kolay deforme olmamalıdır. 

Çadır sistemlerini birçok farklı alanda kullanım sağlayabilirsiniz. Genel olarak seyyar çadır ürünleri, ülkemizde popüler olarak satın alınmaktadır. Aynı şekilde içerisine araç girmek sureti ile birlikte çadırların boyutları gayet geniş ve yüksek olmaktadır. Bu da işletme ya da kişisel olarak satın alanlar için büyük bir avantaj durumudur. 

Portatif Çadır

Doğada gerçekleştirilen tüm aktiviteler keyif verici ve zaman geçirmenizi sağlamaktadır. Tabi doğadaki aktivitelerinizi gerçekleştirirken yanına bazı unsurları da eklemek güzel olacaktır. Bunlardan birisi de portatif çadır ürünleridir. Günümüzde en çok satın alınan ve tercih edilen çadır ürünlerinden birisidir. Kolay kurulum ve kolay taşınma seçenekleri ile birlikte, çadır piyasasında popüler olmaktadır. Katlanabilir ve kolay taşınabilir olması, kullanıcıların en büyük avantajlarından birisidir. Açık havada ya da kapalı havada hiç farketmeden çadırınızı kolaylıkla kullanım sağlayabilirsiniz. 

Akay tente olarak portatif çadır ürünlerinde model, renk, boyut gibi birçok farklı seçeneklere sahip olan ürünleri sizlere göndermekteyiz. Sizlere kalan tek şeyin seçim yapmak olduğunu söyleyebiliriz. İhtiyacınız olan boyut ve özelliklere sahip olan çadırı hızlıca satın alabilirsiniz. En kısa sürede kargoya verilerek elinize geçmesi sağlanacaktır. Açık havalarda, piknikte, evinizin bahçesinde ve daha birçok alanda kullanım sağlayabilirsiniz. 

Karavan Önü Çadır

Kim karavanında büyük bir çadır olmasını istemez ki? Akay Tente olarak birbirinden farklı karavan önü çadır ürünleri sizleri beklemektedir. Her geçen gün artan talep ve ihtiyaç ile birlikte üretim hızları artmış durumdadır. Açık hava olsun ya da olmasın, karavanınızın önüne kolaylıkla kurulan çadır ürünleri Akay Tente’de! Yolculuklarda, tatil alanlarında, açık hava etkinliklerinde kullanılan çadır modelleri, araçların üzerine yada yanına kolaylıkla monte edilebilmektedir. Bu noktada hava koşulları bildiğiniz üzere önemli bir koşuldur. Sizler hava ya da çevre koşullarına göre kolay kurulum yapabilir ya da sökebilirsiniz. Tabi aynı zamanda sağlamlığı ve pratik olmaları da çok önemlidir.

Sitemizde yer alan karavan çadır ürünleri, son derece sağlam ve dayanıklı ürünlerdir. Yağmur, rüzgar, güneş gibi unsurlarda özellikle sağlamlıklarını ortaya koymaktadırlar. Boyut olarak da istediğiniz boyutlarda satın alma gerçekleştirebilirsiniz. 

Otomatik Kurulum Çadır

Sizlerde bir otomatik kurulum çadır sahibi olmak istemez misiniz? Akay Tente olarak onlarca farklı otomatik çadır sistemleri sizleri beklemektedir. Outdoor etkinlikler için geniş bir kullanım alanına sahip olan bu çadır modelleri, son dönemlerin en popüler ürünleri arasında yer almaktadır. Farklı boyut ve işlevlere göre üretilen ürünler, özellikle kamp alanlarında harika bir işleve sahip olmaktadır. Esnek iskelet sistemleri ile birlikte kolay kurulum sağlanabilmektedirler. Bu sebepten dolayı da otomatik çadır olarak isimlendirilmektedir. Otomatik olarak açılan çadır ürünleri, 8 kişi kapasitesine kadar çıkabilmektedir. Bu noktada 4 mevsim çadır modelleri arasında da en çok tercih edilen ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Son derece kolay yapılarının olması, festival ya da yazlık alanlarda konaklama yapanlar için büyük bir avantaj olmaktadır.