1

Yedek Tente Parçaları

 

Günlük hayatta dış mekanları konforlu hale getiren ve gölgelik alan yaratan tente sistemleri, üretildiği yüksek kalitede malzeme ile uzun yıllar kullanım imkanı sunar. Ancak ihtiyaç durumunda bazı parçalarının değişimi ya da onarımı gerekebilir. Bu gibi durumlarda yedek tente parçaları kullanılmakta olup tente sisteminiz için işlevsel ve yüksek kalitede tente yedek parçaları, şimdi web sitemizde sizlere sunulmaktadır. Montaj aşaması başta olmak üzere tente sisteminin kullanıldığı alana ve ihtiyaca göre çeşitli tente malzemeleri ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Montaj ve kullanım sürecinde ihtiyaç duyduğunuz tüm yedek parça ve tente malzemelerini uygun fiyat garantisi ile web sitemizden temin edebilirsiniz. 

 

Tente Malzemeleri Fiyatları

 

Genellikle açılır kapanır bir sisteme sahip olan tenteler, ihtiyaç durumunda otomatik ya da mauel olarak açılıp kapanabilmektedir. Bu yönüyle birçok aparat ve parçadan oluşmak olup uzun yıllar kullanımda bazı parçaların değişimine ihtiyaç duyulabiliyor. Bu noktada kullanıcılar, tente malzemelerinin kalitesinin yanı sıra tente malzemeleri fiyatları konusunda da araştırma yapmaktadır. Bütçesini zorlamak istemeyen kullanıcıların adresi Akay Tente, masfallı tente aparatları çeşitli ürün seçenekleri ve uygun fiyat garantisi ile hizmet vermektedir. Ürün çeşitliliği ve fiyat bilgisi için web sitemizi inceleyebilir, detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Tente Ekipmanları Çeşitleri

 

Genellikle mağaza ve kafelerde sıklıkla kullanılan tente sistemleri, evlerin balkonlarında da tercih edilerek konforlu bir yaşam alanı oluşturur. İlk kullanım alanı olarak bu mekanları saymak mümkün olsa da bunun dışında denizcilik alanında tekne ve yatlarda tente sistemleri, geniş bir kullanım alanına sahiptir. Hava şartlarına oldukça açık olan tekne ve yatlarda özellikle güneş, rüzgar ve yağmur gibi hava şartlarına karşı koruma sağlar. Bu kapsamda tente ekipmanları çeşitleri kullanım alanına göre değişiklik göstermektedir. Mağaza, cafe ya da balkonlarda açılır kapanır mafsallı tenteler kullanılırken teknelerde sabit bir tasarım bulunmaktadır. Her ihtiyaca cevap verecek ürün çeşitliliği ile hizmet sunan Akay Tente, tekne tente malzemeleri başta olmak üzere tüm yedek parçaları tek adresten sağlamaktadır.

 

Masfallı Tente Parçaları

 

Mafsallı tente, dış mekanlarda daha keyifli ve konforlu zaman geçirebilmek için üretilen ve kullanıma sunulan tente sistemleridir. Kolay açılır kapanır sisteme sahip olduğundan ihtiyaca göre kullanım sağlar. Tente sistemlerinde son yıllarda kepenk kumandası olarak bilinen standart uzaktan kumanda ile açılıp kapanabilmektedir. Ancak bunun dışında manuel kullanım için tente kolu aparatı bulunmaktadır. Tente kolu, tente ayağı ve uzaktan kumanda aparatlarının yanı sıra montaj ve tamir için ihtiyaç duyulan branda kaynak makinesi için ısıya dayanıklı merdane ve daha fazlası, yüksek kalitesi ile şimdi Akay Tente web adresinde sizlere sunulmaktadır.