1 2 >

Otomobil Örtüleri

 

Otomobiller, en çok kullanılan ulaşım araçlarından biridir. Yolda olduğu zamanların dışında genellikle otoparklarda, evin bahçesinde ya da önünde park eden araçlar, dört mevsim her türlü hava şartlarına maruz kalabilmektedir. Yazın yüksek sıcaklıklarda güneş altında kalan araçlar, kışın yağmur ve çamur gibi olumsuz hava şartları ile karşılaşabilmektedir. Aracını ilk günkü gibi görmek isteyenler için geliştirilmiş araba ürünleri kapsamında çeşitli branda örtüler üretilmiş olup bu branda örtüler aracın her köşesini kaplayarak fiziksel şartlara karşı koruma sağlar. Araba örtüsü olarak temin edeceğiniz bu branda kumaşlar, her aracın modeline uygun olarak tasarlanmaktadır. Bu sayede her türlü araç için tam koruma sağlayarak aracın park alanında güvenle bekleyebilmesini garanti eder.

 

Araba Brandası Fiyatları

Her sürücü için arabasının korunaklı bir yerde park etmesi önemlidir. Bir diğer kullanıma kadar araçlar, uzun bir park süresi boyunca bekleyebilir. Bu süre boyunca herhangi bir çizilme ya da hasar alma durumuna karşı önlem almak isteyen sürücüler, kumaş araç örtüsü kullanarak araçlarını muhafaza etmeyi tercih edebiliyor. Bu kapsamda firmamız tarafından üretilen ve yollarda en sık kullanılan araç modellerine göre çeşitlenen araba brandaları, müşteri bütçesine hitap edecek şekilde geniş fiyat aralıklarına sahiptir. Araba brandası fiyatları, brandanın genişliğine, kullanılan ürün kalitesine ve branda modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu kapsamda bütçenize hitap edecek araba örtüsü modelleri ve araba branda fiyatları için firmamızda yer alan ürün çeşitliliğini inceleyebilirsiniz. 

Araç Branda Çeşitleri

Otomobillerin tamamını kaplayan bir örtü şeklinde üretilen brandalar, araç çadırı olarak tanımlanır. Dış kısmında lastikli bir yapısı bulunan bu örtüler, araca kolaylıkla takılabilecek yapıdadır. Genellikle köşe kısmında bulunan lastik bölümlerini, aracın dört köşesine yerleştirerek branda ile aracın üstünü tam olarak kapatabilirsiniz. Bu kullanım ve branda tasarımları, araç modellerine göre değişiklik göstermektedir. Her türlü araç modelinde kusursuz bir örtme sağlamak üzere araba branda çeşitleri üretilmektedir. Genellikle pamuklu ham bez kullanılmakta olup çizgili, düz ya da askeri kamuflaj modelleri ile farklı tarzlara hitap edebilmektedir.

Kumaş Araba Örtüsü

 

Arabalar, olumsuz hava şartlarının dışında ufak çarpmalara karşı oluşan çizikler, kuş pislikleri ya da sürtünmeler gibi olumsuzluklarla sürekli karşı karşıya kalmaktadır. Durum böyle olunca araç sahipleri, aracı çizilmelere ve çeşitli hava koşullarına karşı korumak istemektedir. Firmamız, özel üretim oto çadırı modelleri ile araç koruma ihtiyacınıza cevap verirken aynı zamanda özel kumaş yapısı ile kaporta boyasının nefes almasını dolayısıyla terleme problemi ile karşı karşıya kalmasını önler. Araç için en güvenilir çözümlerden biri olan kumaş araba örtüsü, aracınızı uzun yıllar güvenilir ve hasarsız şekilde kullanabilmenize yardımcı olur.