Teleskopik Şemsiye ve Bahçe Şemsiyeleri

 

Açık alanları konforlu hale getiren ekipmanlardan biri de teleskopik şemsiye ve bahçe şemsiyeleri olmaktadır. Özellikle bahar ve yaz aylarında dış mekanları konforlu oturma alanlarına dönüştüren bu ekipmanlar, çeşitli model ve seçenekleri ile her ihtiyaca cevap verir. Kafe ve restoranların yanı sıra müstakil bahçelerde sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle sert rüzgarlara karşı dayanıklı olması sebebiyle cafe şemsiyesi olarak sahil kenarlarında karşımıza çıkar. Kafe ve restoranlar, aynı zamanda logo ve marka isimlerini yerleştirebildikleri bu şemsiyeler ile mekanda şık bir dekor oluşturabilir. Birçok alanda kullanıma uygun şık ve dayanıklı teleskopik şemsiye modelleri ve fiyatları için firmamızda yer alan ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz. 

Bahçe Şemsiyesi Fiyatları

Kolay kullanım imkanı ile birçok alanda kullanılan bahçe şemsiyeleri, geniş fiyat aralıklarına sahiptir. Model, ebat ve kullanılan malzeme gibi kriterlere bağlı olarak değişen bahçe şemsiyesi fiyatları aynı zamanda ürün içeriğinde yer alan donanıma göre de değişiklik göstermektedir. Özellikle kafe ve restoranların müşterilerini en iyi şekilde ağırlamak için kullandığı bu ekipmanları bütçenize uygun kolay ödeme seçenekleri ile firmamızdan sipariş verebilirsiniz. Tek kanat çift açılır şemsiye modellerinin yanı sıra demir bahçe şemsiyesi ayağı ve daha fazlasını uygun fiyat garantisi ile web sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Bahçe Şemsiyesi Çeşitleri

Açılır - kapanır bir şemsiye türü olan bahçe şemsiyesi, alüminyum profilden üretilmesi sayesinde oldukça dayanıklıdır. Yüksek dayanıklılığının yanı sıra sahip olduğu tasarımları ile şık dış mekanlar elde edilmesini sağlar. Bahçe şemsiyesi çeşitleri incelendiğinde standart bahçe şemsiyesi modellerinin yanı sıra yandan gövdeli bahçe şemsiyesi modelleri de son yıllarda revaçtadır. Renk ve desen çeşitliliği ile sayısız modelde üretilebilen bahçe şemsiyeleri, aynı zamanda baca sistemi ile birbirinden ayrılır. Bacasız modeller düz tasarıma sahip olurken bacalı teleskopik şemsiye modellerinde hava tahliyesi gerçekleşir ve rüzgarlı alanlarda sorunsuz bir kullanım sağlanır.

Balkon Şemsiyesi

Genellikle cafe, restoran, pazar gibi alanlarda kullanılan şemsiyeler, bu alanların yanı sıra bahçe ve balkonlarda da kullanıma uygundur. Balkon ölçülerinize göre teleskopik şemsiye ya da klasik balkon şemsiyesi tercih edebilir, konforlu ve çeşitli hava şartlarına karşı korunaklı alanlar elde edebilirsiniz. Herhangi bir şiddetli rüzgar olayına karşı dayanıklı profili ile sorun oluşturmayan balkon şemsiyeleri, şemsiye gövdesine yerleştirilen çevirme aparatı ile kolayca açılıp kapanabilmektedir. Kullanımında herhangi bir kas gücü gerektirmeyen bu şemsiyeler, günlük hayatı kolaylaştıran en kullanışlı ekipmanların başında geliyor.

Güneşlik Bahçe Şemsiyesi

Bahçe şemsiyesi denildiğinde ilk kullanım amacı genellikle gölgelik oluşturmak oluyor. Özellikle bahar ve yaz mevsimlerinde dış mekanlarda oturabilmek için gölgelik alan ihtiyacı oluşur. Bu ihtiyaca cevaben tasarlanan güneşlik bahçe şemsiyesi, oturulacak alanda gölge oluşturarak daha konforlu bir mekan yaratır. Kullanım alanınıza göre uygun ebatlarda güneşlik şemsiye seçimi yaparak günün en güneşli zamanında dahi dış mekanlarınızı değerlendirebilirsiniz. Güneşin yanı sıra yağmurlu hava şartlarında da bahçe şemsiyesi, sahip olduğu ürün kalitesi ve dayanıklılığı ile kuru bir oturma alanı sağlar.