$60.00 KDV Dahil
$60.00 KDV Dahil
1

Mafsalı Tente

 

Dış mekanlarda daha konforlu ve keyifli zamanlar geçirebilmek amacıyla üretilmiş mafsallı tente ve modelleri, neredeyse birçok sektörde kullanılmaktadır. Estetik tasarımlarının yanı sıra son derece işlevsel olan bu mafsallı tente mekanizması ile kurulum ve kullanım son derece pratiktir. Sade ve şık tasarımlara sahip bu ürünlerin temel çalışma prensibi, açılır kapanır özelliği ile dış mekanlarda korunaklı alanlar oluşturmaktır. Manuel olarak açılır kapanır olup bu yönüyle her kullanıcı tarafından kullanılabilme avantajı sunar.

Ebat, renk ve sahip olduğu mekanizma özellikleri ile birbirinden ayrılan mafsallı tente ve çeşitleri, her ihtiyaca cevap verebilecek model zenginliğine sahiptir. Kullanılan alana yönelik olarak özel ölçülerde üretilebildiği gibi ekstra donanımları ile uzun ömürlü bir kullanım sunar. Manuel tente ve tente parçaları için adresimizde yer alan ürün çeşitliliğine şimdi göz atabilirsiniz. 

 

Mafsallı Tente Fiyatları

Yaşam alanlarını konforlu hale getirmek üzere tasarlanan ve üretilen ürünlerde yüksek kalite, en önemli noktalardan biridir. Özellikle dış mekanlarda kullanılan mafsallı tente ve modelleri, yüksek kalitede üretilmediği takdirde hava şartlarına karşı yüksek dayanıklılık göstermez. Kaliteli malzeme kullanımının yanı sıra müşteriler tarafından dikkat edilen bir diğer konu, mafsallı tente fiyatları olmaktadır. Fiyatlar, birçok unsura bağlı olarak değişmekte olup başta ürün kalitesi, ürün ölçüleri, maliyet ve ürünün sahip olduğu parçalar, fiyatlandırma üzerinde etkilidir. Manuel tente mekanizması için ihtiyaç duyulan tüm parça ve model seçeneklerini, web adresimiz üzerinden uygun fiyat garantisi ile temin edebilirsiniz.

Mafsallı Tente Parçaları

Manuel tente mekanizması, kolay kullanım imkanı sunabilmek için çeşitli parçalardan oluşmaktadır. Mekanizmanın çalışabilmesi için gerekli olan mafsallı tent redüktörü neredeyse her tente çeşidi için kritik bir parçadır. Mafsallı tente redüktör şanzıman, tentenin dönebilmesini sağlar. En temel işlevi gölgelik bir alan oluşturmak olan tente'nin işlevini yerine getirebilmesi için bu parçanın çalışabilmesi gereklidir. 

Redüktör şanzıman, mafsallı tente kolu aracılığıyla dönmekte olup bu dönüş ile tente brandasının açılıp kapanması sağlanır. Mafsallı tente parçaları arasında bunlara ek olarak; körüklü tente menteşe, mafsallı tente boru plastiği mafsallı tentelik branda çeşitleri yer alır. Mafsallı tente kolunu ise kullanım alanına ve kolaylığına göre ayrıca, sağ veya sol kol olarak temin edebilmek mümkün.

Mafsallı Tente Modelleri

 

Günlük hayatta genellikle dükkan ve mağazalarda sıklıkla karşımıza çıkan mafsallı tente modelleri, kullanım alanı ve müşteri ihtiyaçlarına göre çeşitlilik göstermektedir. Tavana ya da duvara monte edilebilen çeşitlere sahip mafsallı tenteler, yükseklik ayarı ya da özel ölçü seçenekleri ile birbirinden ayrılmaktadır. Buna ek olarak tente için kullanılan branda rengi ve deseni, model seçeneklerinin her geçen gün artmasını sağlamaktadır. En çok tercih edilen tente sistemleri ve mafsallı tente modelleri 2023 seçenekleri için web adresimizde yer alan ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz.