Segilik Kumaşlar

 

Tarım alanında kullanılan sergilik kumaşlar, sahip olduğu yapısı ve özellikleri ile işlevsel bir üründür. En temel görevi kurutma sergiliği olarak kullanılmasıdır. Özellikle meyve ve kurutulması gereken tanecikli yapıda bakliyat gibi ürünlerin kurutulması amacıyla sergilenmesini sağlar. Farklı sıklık ve gramajlarda üretilmesi, müşteri beklentisini en iyi şekilde karşılamasını sağlamaktadır. Sergilik kumaşlar, çeşitleri, özellikleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için ürün seçeneklerimize göz atabilir, uygun fiyat garantisi ile sipariş oluşturabilirsiniz.

 

Toplama Sergilikleri

Adından da anlaşılacağı üzere toplama sergilikleri, tanecikli meyvelerin toplanma sürecinde ağaç ve bitki köklerine yerleştirilen kumaşlardır. Tek tek toplamanın dışında toplu olarak hasat edilen ürünlerin yere düşerek hasar almasının önüne geçmek için toplama sergilikleri kullanılır. Bu kumaşlar, farklı kalınlık ve üretim türleri sayesinde her türlü hasatın sorunsuz olarak toplanabilmesine yardımcı olur. Zeytin, kayısı vb. farklı türde ürünlerin hasat sürecinde en çok ihtiyaç duyulan bu ürünler aynı zamanda taşıma sürecinde çuval olarak tercih edilerek her alanda kolaylık sağlar.

Sergilik Kumaşlar Nerelerde Kullanılır?

İşlevi gereği sergilik kumaşlar, ziraat alanında ihtiyaç duyulan ve kullanılan ürünlerdir. Tarım faaliyetlerine ek olarak hayvancılık veya inşaat faaliyetlerinde de mal ve ürün taşıma işleviyle kolaylık sağlar. Tarımda kullanımı genellikle hasat kurutma amacı taşır. Ek olarak elde edilen un, pirinç, buğday ve bakliyat gibi ürünlerin depolanmasını ve taşınmasını kolaylaştıracak çuval görevi görür.

Hayvancılıkta ise gübre ve hayvan yemi taşımacılığı yapılan sergilik kumaşlar, farklı ürün özellikleri ile inşaat alanında da beklentileri karşılar. Ortaya çıkan inşaat atıklarının taşınmasını kolaylaştıran bu ürünler kalınlık, ebat ve dikim özellikleri yönünden farklı ihtiyaçlara cevap vermek üzere geliştirilmiştir.

Sergilik Kumaş Fiyatları

 

Tarım, hayvancılık, inşaat vb. birçok alanda kullanım kolaylığı sunan sergilik kumaşlar, müşteri beklentisini karşılamak üzere çeşitlilik göstermektedir. Bu çeşitlilik fiyatlar üzerinde de etkilidir. Başta sergilik kumaş yapıları olmak üzere kalınlık, sıklık ve gramaj oranları, sergilik kumaş fiyatları üzerinde etkilidir.

Taşıma ya da sergilik amaçlarına göre farklı ebatlarda üretilebilen bu ürünler geniş bir fiyat aralığına sahip olabiliyor. Bu kapsamda kumaş fiyatları, branda ürünler ve ihtiyaç duyduğunuz yenilik çözümler için web adresimizi inceleyebilirsiniz. Piyasaya göre en uygun fiyat garantisi ve indirimler şimdi Akay Tente web adresinde sizlere sunuluyor.