Şantiye Çadırı Fiyatları
Şantiye Çadırı Fiyatları
Şantiye Çadırı Fiyatları
Şantiye Çadırı Fiyatları
Şantiye Çadırı Fiyatları
Şantiye Çadırı Fiyatları
Şantiye Çadırı Fiyatları
Şantiye Çadırı Fiyatları

Şantiye Çadırı Fiyatları

Fiyat : 950.000,00 TL(KDV Dahil)

Şantiye Çadırı Fiyatları

 

77*13 Ebatlarında Adıyaman Cevahir Yapıya Kurduğumuz 2 Adet Çadırın Görselleridir.

Neden şantiye çadırı?

Sürekli değişen sert hava koşulları ve çalışma sahalarına uygun ortamlar oluşturmanın en uygun yolu olarak kullanılan şantiye çadırları birden fazla amaca hizmet etmek için en uygun çözümlerdir. Bu ortam ve iklim şartlarına en ideal ve  portatif çadırlar kısa ve uzun yıllar düşünüldüğünden dolayı tecrübeli eller tarafından tasarlanıp kurulduğunda beklentilerinizin üstünde verim verir.

Kullanılacak alanlara ve iklim şartlarına göre özel olarak üretim fabrikamızda imal ettiğimiz şantiye çadırı isteğe bağlı olarak  yalıtımlı  ya da yalıtımsız olarak üretilebilmekte hatta içerisinde katı yakıt sobaları kullanılabilmektedir

 

Şantiye Çadırı Özellikleri

Şantiye çadırı özellikleri her türlü iklim koşullarında rahatlıkla kullanılabilmekte ve özel tasarım kalitesi sebebi ile rüzgar etkisini en aza indirmektedir.

Şantiye çadırı tamamında kullanılan özel yapım branda dış hava koşullarında etkilere karşı dayanıklı ve uzun ömürlü olmakla birlikte, yangın ve  kimyasal içerikli maddelerin teması ve nem ile sıcak-soğuk dış etkilere dayanıklı dokuma olarak polyester kullanılmış PVC malzemeden üretilmektedir.

Çadırın Şantiyeye Katkıları

 

Her şeyden önce inşaat maliyeti göze çarpmaktadır. Hemen hemen aynı ölçülerde ve aynı ihtiyaca hizmet etmesi için bina yapımı ele alındığında 2 kat ve fazlası bir maliyetten tasarruf etmiş olursunuz.

Kurulum, geri sökülme ve taşıma kolaylığı açısından şantiye çadırları firmalarda tarafından rahatlıkla tercih edilmektedir. Beton tarzı uygulamalar bilindiği üzere sabit uygulamalar olup isteğe göre değişiklik yapmak ya da taşımak imkansız hale gelmektedir. Bu da hem zamandan hem de paradan tasarruf ettirmektedir.

Kaliteli bir iskelet yapı ile kolon ya da aynı amaca hizmet den bir desteğe gerek kalmadığından dolayı hem maliyet düşürür, hem de çok rahat içerisinde çalışma alanları sağlar. Şantiye çadırı nın faydaları saymakla bitmez. Burada önemli olan şantiye çadırı gibi önemli bir konunun deneyimli bir ekip, zamanında iş teslimi ve kaliteli ekipman kullanılarak yapılmış olmasıdır.  Yılların verdiği tecrübeleri ve yenilikleri en hesaplı fiyatlar ve zamanında iş teslimi anlayışı ile birleştirerek siz değerli müşterilerimize uzun vadede çözüm ortağınız olmak isteği ile hizmet vermekteyiz.