$80.00 KDV Dahil
1

PE Branda Nedir?

 

Branda üretimimiz sulzer ve yuvarlak dokuma olup; 150-1200 cm enlerinde, 150 gr/m² 165 gr/m² , 175 gr/m² , 225 gr/m² ve 320 gr/m² (Çift Kat) standart üretimleri ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda diğer gramajları kapsamaktadır.

Brandalarımız yıkanabilir, paslanmaz aliminyum kapsüllü, ultraviole katkılı güneş ışınlarından korumalı su ve hava geçirmeme özelliğine sahiptir.

Ayrıca darbe sıcağa ve soğuğa karşı dayanımı yüksektir. Kullanım alanları oldukça geniş olan Su geçirmez branda özellikle çiftlikler, bahçe çalışmaları, havuz örtüleri, dışarı depo alanları, kamp alanları, inşaat alanları, kamyonlar, tırlar, makine üstü örtüleri, inşaat için iskele örtüleri, garajlar, tekneler gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.

 

Pe Branda Kullanım Alanları

 

Pe brandalar uv katkılı olup metre kare ağırlığıyla üretilmektedir. Pe brandalar genellikle uv katlılı olup günümüzde gelişen makine teknolojisi sayesinde çift lamineli üretilmektedir. Pe Brandalar su geçirmez özellikleri olup metre kare gramajı ve uv katkısına göre 1 ile 5 yıl arasında kullanım süreleri vardır. Pe Brandalar genellikle saman brandası, koruma brandası, ürünlerin üzerine yağmur toz gibi koruma sağlamak için üzerin çekilen Polietilen cinsi dokuma kumaşlardır.

Zeytinliklerin altında zeytin brandası olarak, fındıkları korutmak için fındık brandası olarak veya su geçirmez branda özelliği olduğu için saman, pamuk, hububat gibi bir çok alanlarda koruma brandası olarak tercih edilmektedir.

KULLANILDIĞI SEKTÖR ALANLARI
-Tarım sektörü
-İnşaat sektörü
-Şantiyeler
-Dış etkenlere karşı koruma amaçlı yerlerde
kullanılır.

 

Pe Branda Su Geçirir mi?

 

Pe Brandalar 100 gram metre kare üretim gramajından 260 grama kadar uv katkılı olarak üretilmektedir. Bundan dolayı su geçirmez çadır branda türündendir.

 

Pe Branda Fiyatları

 

Ebatlı Branda  veya rulo branda olarak fiyat aralıkları mevcuttur. Pe brandaların fiyatları metre kare ağırlığına göre ve rulo veya ebatlı olarak fiyat değişimi göstermektedir. Rulo brandalar genellikle ebatlı brandalara göre daha ucuzdur. Rulo branda fiyatları az işçilik olduğu için ebatlı brandalardan biraz uygundur. en uygun pe branda fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.