500,00 TL KDV Dahil
650,00 TL KDV Dahil
500,00 TL KDV Dahil
650,00 TL KDV Dahil
500,00 TL KDV Dahil
550,00 TL KDV Dahil
650,00 TL KDV Dahil
700,00 TL KDV Dahil
500,00 TL KDV Dahil
550,00 TL KDV Dahil
1 2 >

Şeffaf Branda Çeşitleri

Günümüzde en çok kullanılan ve ihtiyaç duyulan ürünlerden birisi de branda çeşitleridir. Gerek çadır gerekte koruma sağlamak amaçlı olarak, birçok farklı alanda kullanım sağlamaktayız. Havaların da soğuması ile birlikte çeşitli yaşam alanlarında da ihtiyaçlar duyulmaktadır. Bunun yanında tabi ki sadece yaşam alanlarında değil, farklı alanlarda da şeffaf branda ürünleri ile birlikte karşılaşabilmek mümkündür. Kafe, restorasyon, halı saha gibi birçok farklı işletmeler de branda ürünlerine başvurmaktadır. Tabi ki olumsuz hava koşullarının yanında, güneşli havaları da söyleyebilmek mümkündür. Çünkü branda çeşitlerinin birçok farklı kullanım alanı ve kullanım nedenleri bulunmaktadır. 

Açık alanların soğukta, yağmur  yağarken ya da kar yağarken gibi etkenlerde korunmasını sağlamak için kullanılan en etkili yöntemlerden birisidir. Bu noktada branda çeşitleri işlevini en iyi şekilde yerine getirmektedir. Tabi bunun yanında branda ürünlerinin de yapı sektöründe bir hayli kullanıldığını görebilmek mümkündür. Hem dayanıklı olması hem de çok işlevselli olması bunlara büyük avantajlar sağlamaktadır. 

Şeffaf Branda Fiyatları

Günümüzde birçok farklı branda üreticisinin yer aldığını söyleyebiliriz. Her geçen gün artan rağbet ve ilgi ile birlikte, pazarda büyük bir dilime sahip olmaktadır. Bu noktada tabi şeffaf branda fiyatları konusunda da sürekli olarak değişimler görebilmekteyiz. Örnek olarak pazarda sürekli güncellenen bir pazar bulunuyor. Tabi fiyatların değişiminde üretici, üretilen malın kalitesi gibi birçok farklı unsur yer almaktadır. Bizler Akay Tente olarak kalitenin ve uygun fiyatın birleştiği ürünleri sizlere göndermekteyiz. Bu politika çerçevesinde ilerleme kat etmek, en büyük avantajlarımızdan birisidir. Tabi sizler de firmanız ve markanız için en iyi ve kaliteli branda ürününü kullanmanız gerekmektedir. Bu sayede işletmenize büyük artılar katabilirsiniz. 

Fiyat alanında burada sabit bir fiyat vermek doğru olmayacaktır. Çünkü sürekli güncellenen ve yenilenen ürünler ile birlikte, pazarda farklı durumlar yaşanmaktadır. En doğru fiyat bilgisi için, tente kategorimizi takip edebilirsiniz. Oradan en uygun ve en kaliteli şeffaf çadır brandası ürünlerine erişim sağlayabilirsiniz. Tabi burada yaz aylarında kullanılan brandalar da ön planda olmaktadır. Güneşten korunmak için satın alınan bu ürünler, genel olarak sağlam malzemeye ve dayanıklı bir yapıya sahip olmalıdır. Sürekli olarak güneş altında kaldıkları için, yıpranma gibi birçok sorunu da beraberinde getirebilmektedir. Bu tür sorunların önüne geçmek için kaliteli ve sağlam bir branda seçimi yapmanız gerekmektedir. 

Fermuarlı Şeffaf Branda

Fermuarlı olarak satılan şeffaf branda ürünleri, özellikle son dönemlerin en popüler ürünleri arasında yer almaktadır. Bakıldığında fermuarlı olarak açılıp kapanan ürünlere göz attığımızda, diğer brandalara göre çok daha fazla avantajlar sağlamaktadır. Özellikle de işletmelerde kullanılması, en iyi avantajlardan birisidir. Fermuaralı olarak kullanım sağlanması, hem içeriden hem de dışarıdan açılıp kapanmasını sağlamaktadır. Aslında fermuarın bir kapı işlevini görmesi, sizler için de büyük bir avantaj olacaktır. Çünkü fermuar ile birlikte içeriye soğuk ya da herhangi bir havanın girmesi de zorlaşmaktadır. Bu da haliyle şeffaf branda ürünü için kaçınılmaz ve güzel bir özellik haline gelmektedir. Hem kişisel olarka kullanımlarda hem de ticari olarak işletmeler, gönül rahatlığıyla kullanım sağlayabilmektedirler. Hemen Akay Tente sitemizde yer alan ürünlere göz atabilir ve en kaliteli branda malzemelerini seçerek satın alabilirsiniz. 

Şeffaf Balkon Brandası

Günümüzde açık olarak kullanılan onlarca farklı balkon yer almaktadır. Her bir ev sahibi, haliyle balkonunu kapatmak istemektedir. Tabi cam balkon yaptırmak, günümüzde en maliyetli işlemlerden birisidir. Bunun için de şeffaf balkon brandası ürünleri tercih edilmektedir. Bu sayede de hem ekonomik hem de harika bir balkon perdesi sahibi olabilirsiniz. Balkon brandaları, günümüzde birçok farklı çeşitleri ile birlikte ön plana çıkmaktadır. Dilerseniz şeffaf olarak dilerseniz de farklı şekillerde yer almaktadır. Genel olarak günümğzde en çok şeffaf balkon brandası ürünleri tercih edilmektedir. Çünkü hem manzaranın kapanmaması hem de yazın güneşlenebilmek için doğru bir tercih olmaktadır. Branda ile cam arasında genel olarak pek fazla bir fark olmamaktadır. Sadece cam yerine plastik bir ürün yerleştirilmektedir. Maliyet olarak da büyük bir avantaj sağlanmaktadır. Bu sebepten dolayı da hem ticari alanlarda hem de evlerinizde kolaylıkla balkon brandası ürünlerini tercih edebilirsiniz. 

Akay Tente olarak, şeffaf balkon brandası ürünlerinde kalite ve uygun fiyat çerçevesinde ilerleme sağlamaktayız. Bu da bizler için en büyük avantajlardan birisidir. Hem kaliteden ödün vermeden hem de uygun fiyat çerçevesinde sizlere hizmetimizi sağlamaktayız. Hemen sitemizde yer alan kategorimize göz atabilir ve en uygun şeffaf balkon brandası fiyatları ile satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.