$64.00 KDV Dahil
$127.00 KDV Dahil
400,00 TL KDV Dahil
400,00 TL KDV Dahil
$0.30 KDV Dahil
$0.45 KDV Dahil
$255.00 KDV Dahil
$36.00 KDV Dahil
1

Gölgelik Filelerin Güncel Fiyatları

Gölgelik filelerin güncel fiyatları sadece en iyi üretici firmalar da yer alır. Bu nedenle en ucuz gölgelik file fiyatları için firmaları ziyaret edebilirsiniz. Gölgelik fileler sadece ülkemiz üzerinden satışa sunulmuyor. Bu ürünler aynı zamanda yurtdışı üzerinden de satışa sunulur. Fakat yabancı ülkelerden gölgelik filelerin fiyatları daha yüksektir. Bu nedenle tüketiciler genellikle gölgelik fileleri Türkiye üzerinden satın almayı tercih ediyor. Gölgelik filelerin uygulanışı ayrıca son derece basittir. Bu kapsamda üretici firma tarafından da 7/24 müşteri destek hizmetleri sunulur.

Firmalar müşterilerine gölgelik filelerin kurulumu ve söküm işlemi gibi birçok konularda da destek sunuyor. Gölgelik fileler insan sağlığı açısından ayrıca büyük faydaları söz konusudur. Özellikle yaz aylarının olmazsa olmazları arasında yer alır. Bu ürünler özellikle bol güneşli ve yağmurlu havalarda bireylerin korunmasını sağlıyor. Bu nedenle gölgelik fileler kullanıcılarının Günün keyfini yaşamasında oldukça etkili oluyor.

Gölgelik file ömürleri ise daha çok kullanıcıların ürünü özenle kullanmasına bağlıdır. Bu nedenle satın alınan herhangi bir gölgelik filenin özenli bir şekilde kullanılması ürünlerin uzun seneler boyunca kullanılmasını sağlıyor. Gölgelik filelerin deforme olmaması ise kullanıcıların mali yönden uzun dönemler boyunca avantajlı kalması demektir. Dolaysıyla üretici firma tarafından yeşil ve diğer renk tonlarından tüm sıfır gölgelik filelerin kullanılması öneriliyor. Tüm çeşitleri Gölgelik File sitesinde bulabilirsiniz.

Gölgelik Filelerin Başlıca Avantajları

Gölgelik filelerin başlıca avantajlarının da bilinmesi tavsiye edilir. Ürünlerin başlıca avantajları arasında en ucuz gölgelik file fiyatları olmasıdır. Bu nedenle ürünlerin ucuz fiyatları sektörde birinci planda yer alır. İkinci başlıca avantajları ise, gölgelik filelerin yüksek dayanıklı olmasıdır. Bu nedenle ürünler en zorlu Kış ve Sonbahar aylarında dahi siz değerli kullanıcılarına büyük avantajlar sağlar. Gölgelik filelerin temel avantajlarından biri de, müşteri memnuniyeti söz konusu olmasıdır. Sektörde satışa sunulan birçok ürünlerde müşteri memnuniyeti sağlanamıyor. Ürünlerin düşük kaliteye sahip olması ise bu durumun ana nedenleri arasında yer alıyor.

7/24 Gölgelik File Satın Al

 

Müşteriler gölgelik fileleri haftanın tüm günlerinde satın alıyor. Bu ürünlerin satışlarında herhangi kısıtlamalar söz konusu değildir. Saygın gölgelik file üreticisi doğrudan acil durumlarda da müşterilerine hızlı bir şekilde yeşil renkli ya da diğer renk tonlarından fileli gölgelikleri gönderiyor. Bu kapsamda müşteriler ise sadece 1 gün sonrasında gölgelik filesine kavuşuyor. Bunu için Gölgelik File sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Gölgelik File Sağlığı Korur Mu?

Gölgelik file modellerinin istikrarlı bir şekilde kullanılması durumunda kullanıcılarının sağlığını güneşin zararlı ultraviyole ışınlarına karşı koruyor. Bu ürünler bilimsel olarak da bazı araştırmalar sonucunda kalitesinin yüksek olduğu gözlemlenmiştir. Bu nedenle profesyonel gölgelik file üretici firmaları bu ürünlerin özellikle gün içerisinde güneş ışınlarından korunması açısından tercih edilmesi gerektiğini vurguluyor.

Gölgelik file modelleri açık bir alanda gölgelik ortam yaratabilmek için üretilen en avantajlı ürünler olarak biliniyor. Güneş ışığını geçirmeyen ve aynı zamanda delikli yapısı ile hava sirkülasyonunu sağlayabilen bu ürünler en sağlıklı gölgelendirmeler olarak tercih ediliyor.

Gölgelik Filelerin Bazı Özellikleri

Birçok kullanıcılar tarafından tavsiye edilen gölgelik fileler bu nedenle çeşitli sosyal medya kanallarından da görülebiliyor. Ürünlerin özellikleri arasında kolayca yırtılmayan en kaliteli kumaş malzeme üzerinden hazırlanmasıdır. Bu kapsamda gölgelik fileler en zorlu hava şartlarında dahi maksimum düzeyde direnç gösterir. Ürünler özellikle de yağmur, kar gibi çeşitli doğa olayları karşısında da yüksek direnç gösterir. Gölgelik fileler sıradan benzeri ürünlerden çok daha farklı bir dizayna sahiptir. Bu ürünler en zorlu hava şartlarında dahi ortamda sıvı birikmesi ve sıvı oluşmasını engeller. Böylece ortam içerisinde yer alan bireylerin korunmasını sağlar. Ayrıca gölgelik file metre fiyatları bugün her bütçeye uygundur.

Gölgelik File Modelleri

 

Gölgelik filelerin birçok farklı ebattan da türleri söz konusudur. Bu modeller arasında özellikle 95’lik gölgelik file modelleri birinci sırada yer alır. Ürün direk olarak firmalar tarafından satın alınır. Ürünün 95 metre uzunluğunda olması alanı derinlemesine kaplamasını da sağlar. Bu nedenle sizler de devasa bir gölgelik file aradığınızda doğrudan Gölgelik File sitesinden 95 metrelik devasa gölgelik file modelinden de satın alabilirsiniz. Gölgelik filelerin farklı renk tonları haricinde farklı ebatları da söz konusudur. Diğer bir ifadeyle bu ürünler standart olarak yeşil renk tonundan imal ediliyor. Fakat müşterilerin talep etmesi durumunda gölgelik file çeşitli renk tonlarından da imal edilebiliyor.