Akordiyon Sistemler

Pratik ve açılır - kapanır özellikte olmasıyla öne çıkan akordiyon sistemler, tente kullanımında önemli avantajlar sağlar. Taşıma, kurulum ve kullanım aşamalarında son derece pratik olan akordiyon sistemleri aynı zamanda üretildiği yüksek kalitede malzemeleri ile son derece dayanıklıdır. 

İstenilen ölçü ve modelde üretilebilen akordiyon tente ve kabinler; depo önü mal kabul bölümlerinde, futbolcu girişlerinde ve çardak olarak her türlü alanlarda kullanım imkanı sunar. İç mekan ya da dış mekanlarda kullanıma uygun olmakla birlikte zorlu hava şartlarına karşı dayanıklı olması sayesinde kullanılan mekanda insanlar için kolaylık sağlar.

 

Akordiyon Nedir?

Son yıllarda kullanımı giderek artan akordiyon tente, açılır - kapanır özellikte olan ve çeşitli hava koşullarına karşı koruma sağlayan tente sistemidir. Portatif ve demonte olan bu ürünler, iç mekan ve dış mekanlarda farklı kullanım şekillerinde değerlendirilebilir. İskelet sisteminde yer alan makaslar sayesinde elle toplanabilir özelliktedir. Kurulum ve kullanımında sağladığı kolaylıklar ile birçok alanda insan hayatını kolaylaştıran akordiyon sistemleri ve daha fazlası için web sitemizde yer alan ürün çeşitliliğine şimdi göz atabilirsiniz.

Akordiyon Sistem Fiyatları

Sabit olarak kullanılabilen ya da düzenli olarak bir yerden başka bir yere taşınma ihtiyacı oluşturan durumlarda akordiyon sistemler kullanıcı ihtiyacını karşılar. Akordiyon tente sistemi tercihinde müşteriler için ihtiyaca ve kullanım amacına uygunluğun yanı sıra dikkat edilen en önemli kriterler, kaliteli malzeme kullanımı ve fiyatlandırma konusu olmaktadır. Bu kapsamda firmamız, ekonomik akordiyon sistem fiyatları ile müşteri ihtiyacını karşılarken aynı zamanda bütçesini zorlamaz. Akordiyon tente fiyatları, akordiyon sistem ile üretilmiş ürün ve modellerine göre değişiklik göstermektedir. Özel üretim seçenekleri ve her bütçeye hitap eden geniş fiyat aralıkları sayesinde yüksek kalitede tente ve kabin sistemlerini şimdi sipariş verebilirsiniz. 

Akordiyon Sistem Çeşitleri

Akordiyon sistemler, hayatın her alanında portatif oluşları ile kolaylık sağlar. Kullanım alanlarının her geçen gün artması, bu sistemlerin çeşitlenmesini de beraberinde getirmektedir. Bu kapsamda akordiyon sistem çeşitleri arasında akordiyon paravan ve akordiyon kabin modelleri öne çıkmaktadır. Akordiyon portatif tente ise en çok tercih edilen çeşitlerden biri olup hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kolay kurulum ve kullanım avantajı sunar.

Akordiyon Kabin

 

Toplanabilir özellikte olan akordiyon tente sistemleri, sahip olduğu model ve tasarımlar ile birçok amaca hizmet eder. Bu model ve çeşitlerden biri olan akordiyon kabin sistemi, özellikle iç mekanlarda en sık tercih edilen portatif ürünlerden biridir. Toplu kullanım alanlarında karşılaşılan gizlilik ve güvenlik ihtiyacına cevap veren akordiyon kabin sistemi; 

  • Üst arama kabini
  • Çok amaçlı soyunma kabini
  • Portatif tuvalet ya da duşakabin

gibi amaçlarda kullanılabilmektedir. Bu yönüyle başta alışveriş merkezleri olmak üzere inşaat alanlarında, fuar alanlarında ya da buna benzer toplu kullanım alanlarında güvenlik görevlileri ve personellerin beklentilerini karşılar.