Sera İpi ve Tarım İpleri

 

Kalın bir ip türü olan iskota, günlük hayatta seracılık ve denizcilik başta olmak üzere çeşitli alanlarda kullanılan özel bir malzemedir. Sera ipi ve tarım ipi olarak da ifade edebileceğimiz bu ip, polyesterden üretilmiştir. İç ve dış örgüleri tamamen polyester olan iskota ip, makara sistemi ile çalışılan düzenekler başta olmak üzere çeşitli alanlarda tercih edilmektedir. Dayanıklılığı ve aşınmalara karşı olan mukavemeti sayesinde kullanıldığı alanda yüksek güvenlik sağlar. Bitki bağlama ipi ihtiyacında kullanabileceğiniz dayanıklı ve yüksek kalitede sera ipi için web adresimiz üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz.

Sera İpi Fiyatları

Yelkencilik alanında kullanımı ile öne çıkan iskota ip, yüksek mukavemeti sebebiyle seracılık faaliyetlerinde de kullanılan bir malzemedir. Fidan bağlama ipi olarak da kullanılan sera ipi fiyatları çeşitli kriterlere göre değişiklik göstermektedir. Üretildiği malzeme, kilogram dayanımını değiştirdiğinden fiyatlandırma üzerinde son derece etkilidir. Sahip olduğu özellikleri, üretildiği malzeme ebatlarına göre değişen sera ipi fiyatları için web sitemiz üzerinden ya da iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Fiyat performans ürünü sera ipi ve daha fazlası için ürün seçeneklerimizi inceleyebilir, bütçenize uygun kolay ödeme imkanları ile satın alma işlemlerini tamamlayabilirsiniz. 

Sera İpi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Sera ipi seçiminde birçok noktayı göz önünde bulundurmanız önemlidir. Uzun ömürlü bir kullanımda sera ipinin sahip olduğu özellikler oldukça etkilidir. Bu sebeple verdiğiniz ücretin karşılığını alabileceğiniz yüksek kalitede sera ipi seçerken temel birkaç noktaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Peki sera ipi alırken nelere dikkat edilmeli?;

  • Yapacağınız seçim öncesinde ihtiyaç duyduğunuz özellikleri belirlemeniz, ihtiyacınızı karşılayacak ürünlere sahip olmanızı kolaylaştırır.
  • Kullanacağınız alana göre uygun kalınlık ve uzunluk seçimi yapmanız, fiyat performans ürünü ip satın alabilmenizi sağlar. 
  • Sipariş öncesi ürünün tüm özelliklerini incelemek, ihtiyacınıza en uygun kaliteli ve dayanıklı bir sera ipi satın almanızı sağlar. 

Pamuk Sera İpi

Seracılık alanında çok çeşitli sebze ve meyveler yetiştirilmektedir. Sebze ve meyvelerin yetiştirilme aşamasında boyu uzayan ve büyüyen bitkileri sabitleme ve bağlama ihtiyacı oluşabilmektedir. İşte bu noktada ihtiyaçları karşılamak üzere üretilen pamuk sera ipi, kullanılır. %100 doğal pamuktan üretilmiş bu ip türü, bitkilerin hasarsız şekilde büyüyebilmesini sağlarken aynı zamanda çevre dostudur. Bobin yapıda olması sayesinde dağılmadan kullanılabilir. Beyaz ve beyaz renk tonlarında üretilmiş pamuk sera ipi, domates askı ipi olarak kullanıma uygundur.

Toptan Sera İpi

Büyük çapta seracılık faaliyetlerinde ya da yelkencilik gibi daha fazla ipe ihtiyaç duyulan alanlarda toptan sera ipi siparişleri son derece avantajlıdır. Birinci kalite iskota ipi seçimi yaparken kullanım alanınıza ve ihtiyaçlarınıza göre toptan sipariş oluşturabilir, daha avantajlı fiyatlarda sera ipine sahip olabilirsiniz. İndirimli fiyatlardan yararlanmak ve toptan sera ipi siparişi için firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.