$60.00 KDV Dahil
$60.00 KDV Dahil
1 2 >

Tente Fiyatları

Günümüzde birçok farklı tente modelleri yer almaktadır. Bununla birlikte farklı üretici ve satıcıların da yer aldığını belirtmeliyiz. Tente ürünleri, birçok farklı alanda farklı işlevler ile birlikte kullanıma uygun olarak üretilmektedir. Bu sebepten dolayı da ister evinizde isterseniz de iş yerinizde rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Genel olarak tente branda ürünleri, işletmeler için daha fazla aranmaktadır. Çünkü işletmeler hizmeti ağını genişletmek için bu tür ürünlere öncelik vermektedirler. 

Tente fiyatları konusunda ise piyasada birçok ürün bulunmaktadır. Her bir ürünün farklı fiyatı ve tabi ki ürün özellikleri bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı burada sabit bir tente fiyatları belirlemek doğru olmayacaktır. Akay Tente olarak siz değerli müşterilerimize en güncel ve uygun fiyatlar üzerinden satışlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Sitemizde yer alan tüm tente ürünlerine göz atabilir ve piyasadaki en uygun fiyatlar üzerinden sahip olabilirsiniz. 

Tente Modelleri

Evde, işyerinde, kafede ya da restoranınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz onlarca farklı tente modelleri sizleri beklemektedir. Her geçen gün büyüyen ve gelişen tente ürünleri ile birlikte, evinize ya da işletmenize uygun olan tente modelini satın almaya hazırlanın. Tente sistemleri, sizi yeri geldiğinde yağmurdan yeri geldiğinde de sıcak havalardan koruyacaktır. Çok işlevli özellikleri ile birlikte müşteri memnuniyetinizin artmasını da sağlyacaktır. 

Tente modelleri, özellikle işletmeler için avantajlı konulardan birisidir. Çünkü bu noktada işletmeye birçok farklı kar durumu bırakmaktadır. Örnek olarak temizlik masraflarından bir hayli sizleri kurtarmaktadır. Camlarınızı yağmurdan korumak için üretilen tente modelleri, büyük bir avantaj haline dönüşmektedir. Bununla birlikte geniş alanlarda kullanabileceğiniz balkon tentesi ürünlerde yer almaktadır. 

Güneşlik Tente

Güneşten korunmak için üretilen dükkan tentesi ya da gölgelik tente ürünlerini hiç denediniz mi? İşletmelerde ya da evinizde kullanabileceğiniz bu ürünler harika işlevsel özellikleri ile birlikte ön plana çıkmaktadır. Güneşlik sistemi olarak kendinden açılan ve kapanan tente modelleri yer almaktadır. Herhangi bir insan gücü olmadan motor aracılığı ile birlikte otomatik olarak kontrolü yer almaktadır. Sizler tentenizi uzaktan kumanda modülü ile birlikte kolaylıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Bu noktada tabi elektrikli tente fiyatları da ön plana çıkmaktadır. Çünkü otomatik sistem ile birlikte çalışması, elektrikli olarak çalışmasını da sağlamaktadır.  

Açılır Kapanır Tent

 

Müşterilerimizden gelen en büyük taleplerden birisi de açılır kapanır tente modelleridir. Bu noktada genel olarak özel yapım bir tente ürünü ortaya çıkmaktadır. Çünkü özel olarak yapılan mafsallar ile birlikte hareket etme işlevi kazanmaktadır. Bununla birlikte de ürünü kolaylıkla açma ve kapama işlemini yapabilmektesiniz. Genel olarak plastik tente ürünlerine göre çok daha işlevsel özelliklere de sahip olmaktadırlar. Bu sebepten dolayı da en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. 

 

 

 

Açılır kapanır tente modelleri, özellikle işletme gibi alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Çünkü güneş, yağmur gibi durumlarda kolaylıkla kullanıma sahip oldukları için, işletmeler için avantaj durumudur. Bununla birlikte tente ürünlerinde kullanılan kumaşlarda bir hayli önemlidir. Bildiğiniz üzere açma ve kapama yaparken üzerinde yer alan kumaş, bir hayli yıpranabilmektedir. Bu noktada kaliteli bir tente kumaşı kullanılması gerekmektedir. Akay Tente olarak da bu tür malzeme kalitelerinde bir hayli önem vermektedir. Çünkü müşterilerimizden alabildiğimiz olumlu dönüşler, bizler için bir hayli önemlidir.