Portatif Çardak

Portatif çardak günümüzde dört bir yanı kapatılarak brandalar ile kamp alanlarında kullanılmaya başlandı. Gerekse bir yanı şeffaf pencereli yapılan çardak ürünleri soba bacası çıkış yerleri mevcuttur. Bunun yanında pratik olmaları da kullanıcıların tercihleri olmaktadır.

Taşınabilir bir  Portatif çardak seçip firmamız olan Akay Tente den 3 yanı sabit branda ile 1 yanı şeffaf ile kapatılıp soba bacası çıkışı verilip pencerelerinin extra yapılmasını talep ettiğinizde bu portatif çardaklarımız tam bir ev ortamı oluşturmaktadır, Gerek altındaki brandası ile topraktaki nemin çadır içerisinde halı vb gibi ürünlere nem geçmesini önlemektedir.

Kullanım amacınıza ve sıklığına göre farklı modellerimizi de inceleyebilirsiniz. Dilerseniz online mağazamızdan tüm ürünlerimize bakıp satın alabilirsiniz. Sadece bahar havalarında kullanılmak üzere değil 4 mevsim kullanabileceğiniz şekilde tasarlayıp sizlere teslim ediyoruz. Karavan arkasına veya yanına kurabileceğiniz oda tipindeki çardaklarımız katlanınca 150x25x25 bir kutu karton kutuya veya yanında ürettiğimiz çantasına sığmaktadır.

Çardaklarımız uygun ve dekoratif ürünlerdir oldukça konforlu bir konaklama mekanına dönüştürülebilir. Doğaya tatile veya dinlenmeye çıkmaya karar verdiğinizde bu modeli oturma odasına çevirebilir ve 4 mevsim tatillerde kullanabilirsiniz. Farklı renk ve model seçeneklerinden beğendiğiniz ürünü akaytente.com.tr online web sitesinden bulabilirisiniz.

Portatif Çardak Model ve Özellikleri Nelerdir?

Günümüzde oteller, apart gibi yerler çok yoğun veya ekonomik şartlarımıza uymadığı gibi bir çok macera ve tatil sever doğaya çıktığında karavanın yanında portatif çardak tercih etmektedir. Birçok insan doğada vakit geçirmekten zevk almaktadir. Kamp  gibi uzun süreli açık hava etkinlikleri ve piknik  gibi  kısa süreli açık hava etkinlikleri her yaştan insanı cezbetmektedir. Bu aktiviteleri ailenizle birlikte yaparken unutulmaz anılar oluşturabileceksiniz. Portatif Çardak, arabanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz bir boyuta sahiptir. Boyut olarak dikilen özel çantası dahil 150*40*40 gibi ölçülerde rahatça arabızın bagaj kısmına sığmaktadır. Çardaklarımızın akordiyon tipinde örümcek ayakları açıldığı için tek kişi rahatlıkla kurabilmektedir. Üst branda kumaşı tamamen polyester kumaştan olup su geçirmezdir, üst brandasını çektiğinizden sonra yanlarını da dilerseniz kapatabilirsiniz. Yan brandaları ile tamamen doğa ortamında bir oda sıcaklığı oluşturmaktadır. Çardaklarımızın 4 bir yanı perde olup soba baca çıkış yeri mevcut olup bu sayede içerisinde soba yakılabilmektedir. Perdeler havalandırma ve pencereleri mevcut olduğundan dolayı havalandırma çok basit olmaktadır.

Çardaklarımız sadece doğa ortamının dışında kermes etkinlik gibi fuar alanında tercih edilmektedir. Portatif olduğundan dolayı kur sök tarzında hemen bir işletmenin dükkanına dönüşmektedir. Bunun dışın resmi kurum işletme gibi firmaların açılış veya tören gibi etkinliklerinde protokol çadırı olarak ta hizmet edebilmekte olan çadırımızın bir çok kullanım amacı vardır.Zengin özelliklere sahip bahçe portatif çardak modelini akaytente.com.tr online web sitesinden inceleyebilirsiniz.

Portatif Çardak Fiyatları

Doğada daha rahat zaman geçirmenize yardımcı olacak çardak tente modelini online mağazamız akaytente.com.tr den inceleyebilirsiniz. Tatillerde ,Pikniklerde, kumsallarda ve kampinglerde barınma amaçlı olarak hemen kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Alacağınız modeli kafanızda tasarlayıp kağıda döktükten sonra tamamen işi bize bırakın size en uygun çardak işlemini yapıp kargo ile sevk ediyoruz. Renk çeşitlerinde kırmızı, sarı, beyaz, turuncu, mavi, bordo ,turkuaz gibi bir çok alternatif renkleri mevcut olup ürün sadece iskeleti ithal edilmektedir.

Kumaşları bizim fabrikamızda ustalarımız tarafından dikilip tasarlanıp teslim edilmektedir. Almak istediğiniz ürün tam bütçenize göre olacaktır. Bütçeniz otellere, tatil köylerine yetmedi veya apart gibi temiz olmayan yerlerde kalmak istemiyorsanız çardak çadırlarımız tam size göre hem size ait olacak hemde temiz bir ortamda vakit geçireceksiniz. Çardaklarımız tamamen portatif ürünlerdir. Bütçenizi aşmayacak uygun portatif çardak fiyatları alacağınız çardaklara ve yapılan işlemlere branda türlerine göre değişiklik gösterebilir. Üretim malzemesi, su geçirmez olup olmadığı, gibi bunun yanında boyutu ebatları da fiyatı belirleyen çeşitli faktörlerdendir. Bu nedenlerle alacağınız modeller arasında ufak bir fiyat farkı olabilir. Satın alacağınız ürünün işlevsel olması ve  bütçenize uygun olması  önemlidir. Öncelikle hangi özelliklere ihtiyacınız duyduğunuzu belirleyip ardından bütçenizi belirlemeniz daha mantıklı olabilir. Ucuz ama işe yaramaz ürünler seçmek, kârlılığınızı azaltabilir. Satın aldığınız ürünlerle ilgili değerli yorumlarınızı ve görüşlerinizi bize iletebilirsiniz. 

Portatif Çardak Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

akaytente.com.tr olarak Çardak alırken bazı noktalara bakarak daha bilinçli modeller seçmelisiniz. İlk olarak, hangi alanda kaç kişilik olarak kullanacağımızı belirlememiz lazım bunun yanında örnek olarak hazır model alıp işinizi görmeyecek ise boşa almış olacaksınız oysa ki akaytente.com.tr sitesine girip müşteri temsilcisi ile görüşerek en uygun şekilde tasarlanmasını sağlayıp dikilmesini isteyebilirsiniz. Modellerimiz arasında 6 kişilik çardak modelleri oldukça geniş alana sahip olmasının yanında kullanışlıdır. Portatif çardak modeli gün içinde vakit geçirmek için  ideal bir çadır yapıdır. Gerekirse yan perdelerin kapatılması, ile tamamen bir odaya dönüşmektedir.