Şantiye Çadırı Fiyatları
Şantiye Çadırı Fiyatları
Şantiye Çadırı Fiyatları
Şantiye Çadırı Fiyatları
Şantiye Çadırı Fiyatları
Şantiye Çadırı Fiyatları
Şantiye Çadırı Fiyatları
Şantiye Çadırı Fiyatları

Hangar Çadırı Fiyatları

Fiyat : 950.000,00 TL  + KDV
KDV Dahil : 1.140.000,00 TL

 

İlk olarak askeri alanda kullanılan hangar çadırı , ileriki zamanlarda daha popüler ve sık kullanılan bir hale gelmek ile birlikte birçok sektörde kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle de konar göçer sektörlerde konteynırların yerini alan hangar çadırı birçok avantajı da beraberinde getirmektedir.

hangar çadırı fiyatlarının belirlenmesinde çadır malzemesinin kalitesi son derece önemlidir. Çadır üretimi sırasında polyester malzemesi kullanılmaktadır. Kullanılan bu malzeme farklı kalitelere sahiptir ve farklı kalitelerdeki malzemelerin fiyatları da farklı olmaktadır. Yüksek kalitedeki malzemelerin maliyetleri daha fazla olsa da kullanım ömürleri daha uzun olduğu için daha avantajlıdırlar.

 

 

77*13 Ebatlarında Adıyaman Cevahir Yapıya Kurduğumuz 2 Adet Çadırın Görselleridir.

Hangar Çadırı Nereden Alınır?

Hangar çadırı satılan yerler genellikle bu işle uğraşan firmaların fiziki şube ya da mağazaları olarak bilinir. Ancak bu bilgi, birçok kişi tarafından benimsenmiş bir yanlış algıdır. Günümüzde bizim gibi birçok firma hangar çadırı siparişlerini internet siteleri üzerinden alır. Hem bizler hem de siz değerli müşterilerimiz için kolay ve rahat imkanlar sunması açısından daha aktif kullanılan internet sitemizin yanında şirketimizin iletişim numarası üzerinden firma çalışanlarımıza ulaşabilirsiniz. Hangar çadırı , her yere kurulabilir olmalarından ve çeşitli iklim koşullarına dayanıklı olarak kullanılabilmelerinden dolayı zaman zaman farklı şehirlerde iş yapan firmalar tarafından tercih edilir. Taşınabilirliği ile beraber kurulumunun da kolay olması, hangar çadırı hizmeti almak isteyen birçok farklı firmanın olmasına ve talebin artmasına neden olur. Siz değerli müşterilerimiz hızlı ve kaliteli hangar çadırı imalatı ve kurulumu hizmetleri almayı istiyorsanız, siparişlerinizi firmamıza verebilirsiniz.

Türkiye Geneli Hangar Çadırı Satan Yer

Hangar çadırı almak için fiziki bir konuma gerek yoktur. Web sitemiz üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde hangar çadırı satın alma işlemlerinizi yapabilir ve siparişinizi verebilirsiniz, çadırlarımızın özellikleri üzerinde de isteklerinize göre değişiklik yapabilirsiniz. Siparişini oluşturmuş olduğunuz hangar çadırı , boyutlarına göre değişen sürelerde üretilerek tarafınıza teslim edilir. Hangar çadırı , siparişin verilmesinden sonra kısa bir sürede müşterilerimize teslim edilmek üzere imal edilmeye başlanır. Üretimden sonra kısa zaman içinde bulunduğunuz bölgeye gelip kurulum işlemi yapılır.