500,00 TL KDV Dahil
$113.00 KDV Dahil
7.000,00 TL KDV Dahil
$240.00 KDV Dahil
$130.00 KDV Dahil
$142.00 KDV Dahil
5.000,00 TL KDV Dahil
500,00 TL KDV Dahil
4.000,00 TL KDV Dahil
5.000,00 TL KDV Dahil
$250.00 KDV Dahil
1

Ebatlı Branda Nedir?

 

Fabrikamız tarafından belirli muhtelif ebatlarda ölçülüp biçilmiş, Her kenarında 1'er metre aralıklarla ile kuşgözü atılmış ve paketlenmiş hazır ürünlerdir.  Bunlar bir çok ebatlarda üretilebilmektedir. Müşteri siparişine göre beyaz mavi standart renklerdir. Talep çok olursa istenilen renkler de muhtelif ebatlı branda üretimi gerçekleştirmekteyiz.

örnek olarak;

Ebatlı branda olarak ;

20 x1 4 metre - 24 x1 6 metre - 16 x 8 metre - 30 x 12 metre gibi bir çok ebatları vardır. 

Örnek olarak ebatlı olarak 15x20 Branda fiyatları hesaplanırken yine ürün gramajı ve en boy metre karesi hesaplanır.

 

Branda m2 fiyatları

 

Branda metre kare fiyatları belirleyen en büyük etken ürünün metre kare gramajı ve ürünün ebatlarıdır. Bu Özellikler dikkate alınarak branda m2 fiyatları belirlenir.

 

Çadır Branda Nedir?

 

Polyester çadır branda, bir kumaş türüdür. Eksiz ve deliksiz yapıda olup herhangi bir şekilde su, yağmur veya kar, rüzgar geçirmez. Çeşitli gramajlarda ve kaliteli üretim seçenekleri vardır. Ortalama olarak 130-230 GRAM/M2 özelliğine sahip. UV katkılı olup ( Güneş ışınlarına karşı korumalı ) bir üründür. 2 Tarafı da lamineli naylon kaplama olduğu için sıvı su geçirmez branda üretimidir. Branda satın alırken 15X15 Branda Fiyatları hesaplaması yapılırken ürünün gramajı ve metre karesi hesaplanarak fiyat belirlenir.

 

Top Branda fiyatları

 

Müşteri talep ederse ebatlı branda yerine Top Branda olarak da sipariş geçebilir. Çadır branda olarak Rulo branda üretiminde 200 cm enlerden 1600 cm enlere kadar tek parça kenarları kuşgözü takılmış olarak üretilmektedir. Top branda fiyatları belirlenirken ürün gramajına ve top branda en ve boy metre karesi hesaplanarak fiyat belirlenmektedir.

 

Branda Fiyatları

 

Branda fiyatları brandanın çeşitlerine göre hesaplanmaktadır. Örneğin pvc branda nin fiyatı ile pe brandanın fiyatı aynı değildir. Branda fiyatı belirlenirken müşterinin satın alacağı branda cinsi ve brandanın metre gramajının yanında ebatları da dikkate alınarak hesaplanır, branda fiyatları size en uygun fiyatları sunan firmamız Akay tente satış temsilcileri ile görüşmenizi tavsiye ediyoruz.

 

Tente Çadır Branda Su Geçirir mi?

 

Branda üretimlerimiz yüksek frekanslı hava ısı makineleri yapıştırıldığı için eksiz ve deliksiz konumuna gelmektedir. iki yüzeyi de naylon kaplamalı olduğundan ötürü sıvı geçirmez. Branda yağmur yağdığında eğer üzerinde çok uzun süreler örneğin 1 ay gibi beklemeyecek ise herhangi bir şekilde altına geçirme veya sızdırma yapmaz. Burada önemli olan husus sular için uygulanan alana eğim vermek olacaktır. Yani üzerinde biriken yağmur suyunun akarı olmalıdır ki su branda üzerinde birikmesin, Yine bunun dışında ürünün üzerine düşen sigara ve benzeri ürünler ürüne deforme zararlar verir ve zamanla delinmesine sebep olur ve su geçirmeye başlar bunun dışında su geçirmez branda üretilmektedir.

 

 

Çadır Branda Kullanım Alanları

 

 

Bir çok geniş kullanım alanları vardır, evde ki balkon ve teraslardan tutunda endüstriyel kullanımın yanı sıra denizciliğe kadar, liste şeklinde ise;

 • Tarımsal olarak slaj çadırı, noda çadırı, saman çadırı gibi mahsul kapatmaya kullanılır.
 • Su biriktirmek için havuz tabanlarına kullanılır.
 • Normal yüzme havuzlarının üstlerine sezon sonu kullanılır yapraklar için.
 • Otomobil garajları veya açık alanda araç üstlerine kullanılır.
 • Doluya karşı koruma sağlar, çatlama ve kırılmayı engeller.
 • Endüstriyel olarak makinelerin üstlerine veya dükkanlarda açık malzeme üstüne.
 • Denizcilikte gemileri fırtınaya karşı korur.
 • Yatlar ve ticari gemiler için uygundur.
 • Kampçılık, dağcılık gibi faaliyetlerde normal çadırın üstüne veya altına yağmurdan korumak için.
 • Evinizde teras veya balkonu kapatmak için.
 • Kamyon veya açık kasa araçlarda yüklerin üstlerine kullanılır.
 • Lastik kullanılırsa otomobil brandasına uygundur.