ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Tente Modelleri

 

Dış mekanlar için kullanılan tente ve tente modelleri, çeşitli hava şartlarına karşı korunaklı alanlar oluşturmak üzere kullanılmaktadır. Özellikle yaz sıcağı ve güneşine karşı gölgelik alanlar oluşturması sayesinde gölgelik tente olarak da bilinmektedir. Dış mekanlarda kullanım kolaylığı sağlamasıyla günümüzde en çok tercih edilen yapı ürünleri olup bu talep doğrultusunda her geçen gün çeşitlilik göstermektedir. Başta mafsallı tente olmak üzere manuel ya da otomatik sistemlere sahip tente modelleri için web adresimizi inceleyebilirsiniz. Web sitemizde her zevke ve bütçeye hitap eden çeşitlilik bulunmakta olup balkon tente modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Tente Çeşitleri 

Bahçe ve balkon dekorasyonunda işlevselliği ile ön plana çıkan tente çeşitleri bahçelerin yanı sıra kafe ve restoranlar tarafından en çok kullanılan ürünlerdir. Tente çeşitleri başta tasarım olmak üzere manuel ya da motorlu açılır kapanır sistemlerine göre çeşitlilik göstermektedir. Daha detaylı ele almak gerekirse bu çeşitlere örnek olarak;

  • Mafsallı tente
  • Pergola
  • Demonte tenteler
  • Yarasa tente

seçeneklerini sayabiliriz. Şemsiyelerin aksine duvara veya tavana monte edilen tente çeşitleri sayesinde kullanılan mekanda yerden tasarruf sağlar. Pratik bir kullanıma sahip balkon gölgelik modelleri aynı zamanda özel sipariş imkanı ile dekoratif bir görünüme sahiptir. Tente brandası çeşitleri ve mekanizma seçenekleri ile istediğiniz kullanımda tente siparişi oluşturabilmeniz mümkündür. 

Tente Fiyatları

Fiyat skalası incelendiğinde tente modelleri için net bir aralık vermek doğru olmaz. Özellikle açılır kapanır sisteme sahip bu ürünlerde motorlu ya da manuel kullanım söz konusu olduğundan tente fiyatları oldukça geniş bir aralığa sahiptir. Elle açılır tente fiyatları ekonomik bir çözüm sunarken motorlu tente fiyatları maliyet olarak yüksek olabilmektedir. Bunun dışında kullanılan alanın genişliği ve özel ölçü siparişleri de fiyatlar üzerinde belirleyicidir. Bu sebeple gölgelik tente fiyatları ve detaylar için iletişim kanallarımız üzerinden bilgi alabilirsiniz. 

Tente Seçimi Nasıl Yapılır?

Genellikle ev ve iş yerlerinin dış mekanlarında kullanılmak üzere tercih edilen tente modelleri, tasarım ve işlev olarak çeşitlilik gösterir. Buna ek olarak kullanılan malzeme kalitesi de tente ve fiyatlar üzerinde belirleyicidir. Bütçenize ve ihtiyacınıza hitap eden en doğru tente seçimi ile dış mekanlarınızı konforlu şekilde kullanabilmeniz mümkün. Bunun için tente seçimi yaparken branda kumaşına, kullanılan aparatların kalitesine, hava şartlarına karşı dayanıklılığına dikkat ederek uzun yıllar aynı kalitede kullanabileceğiniz sabit tente modellerine sahip olabilirsiniz.