9.600,00 TL KDV Dahil
7.000,00 TL KDV Dahil
1

Gölet Brandası Nedir?

 

Akay Tente Branda olarak yıllardır hizmet verdiğimiz Tente çadır branda sektörünün içerisinde siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına tek bir noktadan cevap verebilmek için gölet brandası ve havuz brandası gibi alanlarda özel olarak da branda üretimlerimizi sizlerle buluşturuyoruz. Her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarına kulak vererek teknolojik imkanlarla kendini geliştiren bir firma olarak bizler AKAY tente gölet havuz brandası çadırı ürünlerimizin tamamında ürünlerin 4 mevsim koşullarına dayanıklı bir şekilde kullanılmaya hazır durumda olduğunu size garanti ediyoruz. Özel olarak yaptığımız testlerle dış etkenlere karşı sahip olduğu koruma düzeyini güvence altına aldığımız brandalar sayesinde gölet ve havuzlarda dilediğiniz zaman kullanılabilecek sağlam ürünlere sahip olmanızı da sağlıyoruz. Pvc branda polyester olarak ürettiğimiz 650 gram üzerine 1100 denye dtex ürünlerimize en az 10 yıl kullanım garantisi veriyoruz.

 

Gölet Brandası Kullanım Alanları?

 

Toprak havuz veya gölet kazım işlemine başlayan müşterilerimiz genellikle Toprak Havuz membranı veya pvc polyester brandalarımızı gölet yaparak bahçelerinde veya tarla gibi alanlarda su sıkıntısının yaşandığı tüm yerlerde su biriktirmek için yapay olarak kazdıkları göletlerin içerisine serdikleri branda türlerine gölet brandası denir. Bazı çiftçilikle uğraşan vatandaşlarımız tüm ağaçları aynı sırayla geri kalmasınlar diye sulamak isterler ama gelen yer altı kaynak suları yetersiz kaldığında gölet kazarak kazdıkları gölet içerisindeki suyun sızmaması için branda çekerler, daha sonra muhafaza ettikleri suyu daha güçlü şekilde çekere ağaçları sularlar böylelikle ürünler arasında zaman kaybı yaşanmamış olur.

 

Gölet Brandası Neden Yapılır?

 

Gölet brandası fabrikalarımız müşterilerimizin talebi doğrultusunda seçtikleri branda türüne göre tek parça halinde üretimi yapmaktayız. örneğin müşterimiz pvc branda 30m*30m talep etti. Tek parça olmadığı için 300 cm enlerde yüksek frekans makinelerimiz ile yapıştırıp tek parça haline getirerek kargoya vermekteyiz. Diğer yandan pe branda olarak 180 gramlarda dikiş kullanmaktayız 230 gram pe brandaları ise yapıştırma yapmaktayız. Gölet brandası tamamen tek parçadadır.

 

En İyi Gölet Brandası Nedir?

 

En iyi gölet brandası tercihi olarak gördüğümüz ürünlerimiz. pe brandalarda 180 gram üzeri ürünlerdir, pvc polyester brandalarda ise 450 gram 1100 denye üzeri tüm ürünleri tavsiye etmekteyiz. PVC POLYESTER BRANDA 650 gram 1150 dtex ürünümüze 10 yıl garanti vermekteyiz.

 

Gölet Brandası Fiyatları

 

Toprak Havuz brandası fiyatları satın alınacak gölet brandasına göre değişim göstermektedir. ürünün metre karesi, ürünün metre kare ağırlığı, nakliye bedeli gibi bir çok faktör rol göstermektedir. Gölet brandası fiyatları belirlenirken ürünün kalitesi metre karesi ve ağırlığı dahil edilerek hesaplanmaktadır.

 

Gölet Naylonu Fiyatları

Gölet için ürettiğimiz naylon brandalarımız 200 micron üzeri kalınlıkta olan naylonlarımız kazılan gölet çukuruna uyumludur. Havuzun içersine serilme amaçlı kullanacağınız naylon türü brandalar en az 200 micron tek kat  ve uv katkılı olursa işinizi 1 ile 2 yıl arasında görebilmektedir. Daha uzun süre kullanım için Kalın Naylon Fiyatları tercih etmelisiniz. Kazdığınız gölet çukurunun en ve boylarını ölçtükten sonra en uygun fiyatlar için Gölet Naylonu Fiyatları için bizimle iletişimden ulaşabilirsiniz.