1

Oto Branda Fiyatları

 

Oto branda fiyatları olarak ; Araç tutkunları otomobili oldukça değerlidir. Aracı uzun süre kullanmayacak ise veya park halindeyken çizilmesini, bir şekilde deforme ve zarar görmesini hiçbir kullanıcı istemez. Yılın kış aylarında olumsuz hava koşulları, insanların çok yaşadığı şehirlerdeki hava kirliliğine bağlı yağışlar otomobilinizi pek çok farklı şekilde zarar verebilmektedir. Bundan dolayı oto brandalar büyük şehirlerde yaşayan kullanıcılar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Oto branda üretimleri arasında da pek çok farklı ürün üretilmektedir. Bu nedenlerle aracınıza uygun otomobil brandası hakkında bilgi sahibi olmayan araç tutkunları otomobilleri için hangi brandayı alacaklarını bilemeyebilir.

Ürünlerimiz arasında farklı özelliklere sahip oto brandalar arasından seçim yapmak oldukça zor olabilir. Oto branda satın alırken dikkat edilmesi gereken pek çok farklı özellik bulunmaktadır. Yaşadığınız şehir iklim şartlarını göz önünde bulundurarak gabardin, veya ham bez türü Oto brandalar satın almalısınız 4 mevsim içi miflonlu su geçirmez türdeki oto brandalar ise yaz kış kullanılabilmektedir. Araç brandası satın alarak otomobilinizi güvende tutabilmek, deforme olmasını veya tozlanmasını engellemek amacı ile istediğiniz bir oto branda çeşidini seçip satın alabilir veya iletişimden daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Araba Boyasına Zarar Vermeyen Oto Branda

 

Araba boyasına zarar vermeyen branda ; kullanıcıların araçları kendileri için oldukça kıymetli olabilir. Yüksek fiyatlara alınan lüks otomobilleri korumasız bir şekilde uzun süre park halinde bırakmak kullanıcıları tarafından istenmeyen bir durumdur. Bu nedenle de otomobillerini korumanın en iyi ve ekonomik yolu bir branda satın almaktır. Otomobilinize uygun branda satın almak da oldukça önemlidir. Araç kasa boyutları ve yüksekliği her araçta farklı olacağı için bu özellikleri göz önünde bulundurarak satın alma işlemini yapmalısınız sitemizin gelişmiş alt yapısı ile her aracın kasasına uygun satın alma linkleri ile en iyi seçimi yapmanıza yardımcı olacaktır. Otomobilizin kasa modeline göre arama yaparak uygun çadırı bulup satın almanız mümkündür. Arama alanına ‌Oto‌ ‌branda‌ ‌passat veya araç çadırı yazarak arama yapabilir çıkan etiketlerden aranızın kasa modeline göre oto branda satın alabilirsiniz. Oto branda satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik ise brandanın sadece ön kısımlarında değilde dört bir yanında lastik dikilmiş olmasıdır. Branda iç kısmı pamuklu veya miflonlu olan brandaları tercih etmeniz arabanızın çizilmemesi ve deforme olmaması için en iyi seçeneklerden bir tanesi olmaktadır. Bu tür brandalar dört mevsim kullanma imkanı sağladığı gibi aracınıza hiç bir şekilde zarar vermemektedir. İçi miflonlu branda olan oto branda çeşitleri asla aracınızın boyasına zarar vermez.

 

 

 

Oto Branda Nedir?

Araba brandası ya da araç brandası, arabaların üstüne koruma amaçlı serilen kumaş veya pvc branda türü çadırlardır.

Yılın tüm aylarında kullandığı gibi en çok yaz aylarında güneşin yakıcı etkisiyle otomobillerin koyu renkleri açısından risk taşımaktadır. Su geçirmez içi miflonlu pamuk yapısıyla araca özel oto brandalar aracınızı her türlü deforme olmadan korur.

-Araba brandası, doğal hava şartlarında yağmurdan doludan kirden tozdan aracınızı korur.
-Araba brandası, aracınızı güneşin yakıcı ışınlarından koruyarak güneş yanığı gibi leke oluşmasından korur.
-Araba brandası, dört bir yanı lastikli olduğundan dolayı araç üstüne örtülmesi kolay olduğu gibi taşıma torbası ile araç bagajında muhafaza etmesi de kolaydır.
-Araba brandaları dayanıklı kumaşlardan üretildiği gibi uzun ömür kullanım imkanı sunmaktadır.
-Araba brandası otomobilinizi çocukların çizilmesi gibi olaylara da karşı koruma sağlamaktadır.

 

Araba Brandası Özellikleri

 

Araç brandası yarım örtü, çizmeyen, kışlık, kalın kumaş türünden olanlar arasından satın alınabilir. Araba brandası %100 pamuklu kumaştan yapılmaktadır. Bu Tür brandalar her araç kasa yapısına göre özel dikilip firmamız tarafından gönderimi yapılmaktadır. Firmamız tarafından tamamen aracınızın kasasına göre dikim yapılması sayesinde arabanızla tam olarak uyumlu olarak gelecektir. Toz ve kirleri arabanızdan uzak tutan ve 4 mevsimin rahatlıkla kullanabileceğiniz bir branda çeşitlerindendir. Pamuklu branda dört bir yanında owerlok ile lastik dikilmiş orta kısımda bağlama kemeri dikilmiş vaziyette torbasında veya çantasında gelmektedir.

 

 

Oto Brandası Nasıl Olmalı?

 

Araba çadırı satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı konular mevcut olup, Bu konular arasında şunları sıralayabiliriz.

 

  • Araba çadırı kumaşının iç kısmı, aracı çizmeyecek özellikte çift dikiş olarak dikilmelidir, dikişleri bastırılmayan brandaların ek kısımları havada kaldığı için araca zarar verebilir.
  • Miflonlu tür brandalar dış kaplaması su geçirmez olduğunda daha kullanışlı olur.
  • Kumaş türü brandalar dayanıklı ve sağlam bir malzemeden üretilmesi önemlidir.
  • Dikilen oto araç brandasının araba kasa ölçülerine uygun şekilde dikilmesi lazım, bu sayede arabaya tam oturduğundan dolayı tam koruma sağlanabilir.
  • Brandanın sadece ön kısımlarına lastik vuran firmaların brandaları aracın etrafını kavramadığı ve gevşek durduğundan dolayı rüzgarda zamanla araç boyasında aşınmaya sebep olabilir
  • 4 Mevsim türü brandaları her zaman kullanabilirsiniz.
  • Brandanın uçmasını engellemek için araca orta kısımdan tokalı kemer şerit dikilebilir.
  • Branda kullanılmadığında torbasında muhafaza edilebilmesi için torbası dahil satın almalısınız.
  • Araba brandaları ıslak olarak taşıma torbasına koyulmamalıdır, küflenebilir zamanla çürüyebilir.

 

 

Araç Çadırı, Oto Branda Su Geçirmez Özellikli midir?

 

Araba çadırı aracınızın yağmur, dolu, kar ve güneşin etkilerinden korunması için kullanılan pamuk veya pvc türü kumaş örtülerdir. Su geçirmez araç brandası sayesinde aracınızı kış şartlarına uygun hale getirebilirsiniz. Yağan doluya karşı araba brandası satın alırken kumaşın sert ve yeterince kalın olmasına dikkat etmelisiniz. Araç brandası pamuklu bez kumaştan özel olarak da dikilebilir. Otomobillinizin marka ve kasa yapısına göre en kaliteli uygun oto brandasını seçerek güvenle satın alıp kullanabilirsiniz. Araba brandası satın alırken araba brandası özelliklerini okuyarak satın alabilirsiniz. Bu sayede brandayla ilgili olarak aklınıza takılan soruların yanıtlarını bulma şansınız olur. 4 mevsim kullanmak için araç çadırı araca zarar vermeyen içi miflonlu pamuk su geçirmeyen UV katkılı olarak üretilmektedir. Bu sayede arabanızın zarar görmesine engel olabilirsiniz. Ürünün kolaylıkla kurulabilmesi için dört bir yanı lastikli olup kolaylıkla aracızın üzerine örtülebilmektedir. Ayrıca araç brandasının orta kısmın da tokalı şerit kemer mevcut olup uçmasını engellemektedir.