800,00 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
800,00 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
3.540,00 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
600,00 TL KDV Dahil
750,00 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
$24.00 KDV Dahil
1 2 >

Aksesuarlar

 

Branda, çadır ve tente ürünlerinin aynı kalitede uzun ömürlü kullanılabilmesi için gerekli bakım ve tamirlerinin yapılması önemlidir. Bu noktada aksesuarlar kullanılarak yapı malzemelerinin dayanıklılığı artırılır. Örneğin gevşeyen ya da açılan ürünlerde çeşitli gergi lastik, kanca, şerit ve plastik klips kullanılarak ürünlerin bakım ve tamiri yapılır. Akay Tente web adresinden yararlanacağınız her türlü çadır sistemleri, brandalar ve tente sistemleri, yüksek kalitede malzemelerden üretilmekte olup uzun yıllar dayanıklı bir kullanım sunar. Ancak çeşitli koşullarda ekstra dayanıklılık gerektiren durumlarda aksesuar seçeneklerimizden yararlanarak ürünlerinizi yüksek kalitede kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Branda Aksesuarları

Evlerin dış mekanlarında, kafe, restoran ve iş yerlerinde kullanılan brandalar, günlük yaşamımızı kolaylaştıran çeşitli yapı malzemeleridir. Bu malzemeler aynı zamanda ziraat ve inşaat alanında kullanılmakta olup bu alanlarda kullanımı sırasında çeşitli aksesuarlara ihtiyaç duyulur. Örneğin inşaat malzemelerinin dış koşullardan etkilenmeden depolanması ve taşınması sırasında yaylı kancalı gergi lastiği ve branda lastiği kullanılır. Bu kullanıma ek olarak şerit kemer branda kayışları da brandaların kullanımı için tercih edilen aksesuarların başında geliyor. 

Çadır Aksesuarları

Geçici konaklama imkanı sunan çadırlar, işlevine ve tasarımına göre farklı modellere sahiptir. Bu modeller, kurulum ve kullanım sırasında çeşitli aksesuarlara ihtiyaç duyar. Özellikle çadırların kurulum aşamasında ya da üretim aşamasında tercih edilen çadır aksesuarları, şimdi ekonomik fiyat aralıklarında Akay Tente web adresinde müşterilere sunuluyor. Organizasyon çadırlarının yanı sıra konaklamaların yapıldığı mevsimlik çadırların kurulum ve üretim aşamalarında kuş gözü kapsüller, kaynak makinesi ya da yapıştırma ucu gibi aksesuarlardan yararlanılabiliyor. Çadırlar ya da birçok yapı malzemesinde kullanmak üzere ihtiyaç duyduğunuz aksesuarlar için ürün seçeneklerimize göz atabilirsiniz.

Aksesuar ve Ekipman Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Yapı malzemelerinin dayanıklılığını artıran ya da kolay kullanım imkanı sunan aksesuarlar, her ürün için farklı seçeneklerde ve ebatlarda üretilebilmektedir. Bu ürün çeşitliliği arasında ihtiyaç duyduğunuz ürüne ulaşmak ve bütçenize uygun fiyatlarda alışveriş yapmak için bazı noktalara dikkat etmelisiniz. Aksesuar ve ekipman seçiminde dikkat edilmesi gerekenler arasında;

  • Kullandığınız ürünü incelemeli, ürününüze yönelik aksesuar seçimi yapmalısınız.
  • Tercih edeceğiniz aksesuarın özellikleri ile kullanılacak alanın özellikleri arasında uyum olmalıdır. Aksi takdirde ürün iadesi mümkün olmayabilir. 
  • Fiyat aralıklarını incelemeli, fiyat performans ürünü tercihler yaparak bütçenizi zorlamayacak bir alışveriş yapmalısınız.
  • Tercih edeceğiniz aksesuarlarda kaliteyi daima ön planda tutmalı, uzun yıllar aynı kalitede kullanım sunacak ürünleri tercih etmelisiniz. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR