Şantiye Çadıları

 

Çadır sistemleri arasında en çok ihtiyaç duyulan çadır modeli şantiye çadırlarıdır. Şantiye çadırı, inşaat sürecinde barınma ve malzeme depolama ihtiyacını karşılayan özel üretilmiş çadır sistemleridir. Ebat ve tasarım olarak diğer çadır sistemlerinden ayrılan bu çadırlar, ısı yalıtım özelliği ile zorlu hava şartlarında önemli kolaylıklar sağlamaktadır. Boş bir alan üzerine kurulmakta olup kurulum aşaması oldukça kısa sürede tamamlanır. Bu yönüyle şantiye çadır sistemleri, inşaat sürecinde betonarme barınma alanlarının aksine çok daha kısa sürede kullanıma hazır hale gelir. Barınma ve depo amacı doğrultusunda ihtiyaç duyacağınız şantiye çadırı ve fiyat bilgisi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Şantiye Çadırı Modelleri

Sahip olduğu üretim özellikleri ile birçok kolaylığı ve avantajı beraberinde getiren şantiye çadırı, aynı zamanda farklı çeşit ve modelleri ile her ihtiyaca cevap verecek niteliktedir. Ebat ve tasarım olarak çeşitlenen şantiye modelleri arasında oval şantiye çadırı modeli öne çıkmaktadır. Şantiye sahalarında kullanım sunmasının dışında depo çadırı olarak da kullanılan bu modeller, kullanım alanına göre çeşitlilik göstermektedir. Barınma ve depo amaçlı kullanılan modellerde çadırın iç hacmi odalara bölünmekte olup tuvalet alanları da oluşturulabilmektedir. Üretildiği modele göre birçok alternatifi bulunan  şantiye çadırı ve depo çadırı modelleri için ürün çeşitliliğimize göz atabilirsiniz. 

Şantiye Çadır Sistemleri

Başta mevsimlik işçilerin barınabilmesi amacıyla tercih edilen şantiye çadır sistemleri, aynı zamanda inşaat alanlarında depo olarak ya da afet durumlarında acil yardım amacıyla da kullanılabilmektedir. En önemli özelliği kolay kurulum imkanına sahip olmasıdır. Bu yönüyle ihtiyaç duyulan her alanda pratik bir şekilde kullanılabilir ve barınma ihtiyacını sorunsuz şekilde karşılayabilir. Yüksek kalitede malzemeden üretilmiş branda yapısı ve çadır iskeleti ile zorlu hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Çadır içerisinde güvenli bir yaşam alanı oluşturmakla birlikte aynı zamanda fonksiyonel olması yönünden avantaj sunar. Kurulum aşamsaında herhangi bir temel atma işlemi gerektirmez. Şantiye çadırının boyutuna göre değişen profil kalınlıkları sayesinde üretilen her türlü boyutta yüksek dayanıklıklılık gösterir. 

Şantiye Çadırı Fiyatları

Geçici barınma ve depo sorunlarında ihtiyaca alternatif bir çözüm olan şantiye çadırları, diğer çadır sistemleri ile benzer bir fiyatlandırma kriterlerine sahiptir. İhtiyaca göre özel üretim yapılan bu çadırlar üretim boyutu, ekstra özellik ve müşteri talebine göre farklı bir fiyatlandırma almaktadır. Özellikle izolasyonlu veya izolasyonsuz olma özelliğine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Kapı pencere özellikleri, çadır içi bölümler ve ekstra eklenen fonksiyonlara göre değişen şantiye çadırı fiyatları hakkında detaylar ve güncel bilgiler için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Yalıtımlı Şantiye Çadırı

 

Betonarme yapılara oranla birçok kolaylık sağlayan şantiye ve depo çadırı özelliklerinin en başında, kolay ve hızlı kurulum gelmektedir. Bu özelliği sayesinde geçici depo, barınma, etkinlik ve afet durumlarında ilk tercih edilen seçeneklerin başında geliyor. Pratik bir kullanım sağlamasının dışında yalıtımlı şantiye çadırı modelleri, özellikle barınma durumlarında kişiye konforlu bir alan yaratır. Isı yalıtımlı çadır sistemlerinde iç mekandaki sıcaklığın korunması ve dışarıdaki olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi amaçlanmaktadır. Bu amaç doğrultusunda kullanılan izolasyonlu malzemeler ile konforlu ve dayanıklı bir iç mekan elde edilir.