1 2 3 >
€130,00 KDV Dahil
€111,00 KDV Dahil
1 2 3 >

Oto Branda Çeşitleri ile Aracınızı Korumaya Alın

 

Otomobil tutkunları satın aldıkları oto branda ile araçları uzun süre kullanmayacak ise koruma altına almak isterler. Ancak birçok doğrudan ve dolaylı tehlikeli faktör olduğundan dolayı bunu yapmak pekte kolay değildir. Dış etkilere karşı koruma sağlamak için çok sayıda özel dikilmiş hazır oto branda çeşitleri vardır. Su geçirmez araç branda ile araçlarınızı bazen beklenmedik, bazen de hava tahminlerine göre gelen yağmur veya dolu gibi hava olaylarında koruyabilmemiz için aracımıza oto brandaya ihtiyaç duyarız. Aracınızı kuru tutarken olası hava koşullarında daha sert değişiklikler olması durumunda dış yüzeyinin zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Su geçirmez kumaşlar ile terlemeyi ve boyanın zarar görmesini önleyebilirsiniz. Brandanızı taşıma çantasında saklayarak bagaj kısmında muhafaza ederek , beklenen veya beklenmeyen hava koşullarına karşı anında bagaj kısmından çıkararak aracınızı güvenle örtebilirsiniz. Aracınıza uygun ebatlarda birçok araç üstü oto branda mevcuttur. Sağlam ve uygun fiyatlı tasarımı sayesinde sert hava koşullarına karşı güvenle aracınızı korur. Aracınızı iyi bir şekilde örtüğünüz branda ile çizilmeleri de önlüyebilirsiniz.

 

Araç Çadırı ile Otomobilizi Dış Etkenlerden Koruyan Oto Branda

 

Özel kalınlaştırılmış içi miflonlu kumaş yapısı ile en zorlu hava koşullarında bile aracınıza koruma sağlar. Güçlü darbelere karşı mutlak koruma sağlayan kumaş oto branda, araç sahiplerini önemli hasarlardan çizilmelerden ve darbelerden korur. Satın alacağınız bu küçük önlem ile sizi rahatsız edebilecek büyük maddi zarar gibi kayıplardan aracınızı ekonomik olarak da kendinizi bu zararlardan koruyabilirsiniz. Türkiye'de ve illerinde örnekleri bulunan dolu yağışı araç sahipleri için adeta kâbusa dönüşebilmektedir. Ansızın Aniden gelen veya kapalı alana giremiyorsanız oto branda doludan koruyan ürününü bagajdan çıkararak hızlı bir çözüm ile ile aracınızı örtüp maddi hasar görmesine engel olabilirsiniz, aracınıza uygun ölçü, istediğiniz kalınlık ve aracınıza uygun ebatlarda bulunabilen bu oto branda tipi ürünlerimiz günlük yaşamınızda rahatlık sağlar. Araç çadırları kısa sürede aracınızın üstüne çekerek sağlıklı önlemler alarak aracınıza koruma sağlayabilirsiniz. Bunun yanında tüm aracınızı kaplamak zorunda değilsiniz. Araç tutkunlarının en çok tercih ettiği ürünler arasında popüler koruyuculardan biri olan yarım oto branda, araç sahiplerine hızlı ve pratik bir çözüm sunmaktadır. Bunun yanında aracınızın ön kısmından başlayıp aracın yanlarını ve arkasını aracın ortasına kadar saran model tipleri de bulunmaktadır. Miflonlu Oto Branda su geçirmez, çizilmeye karşı dayanıklı, içi miflonlu terlemeyi önleyerek boya koruma ve nefes alabilen özellikleri ile kullanımı pekte kolaydır. İstediğiniz zaman veya ihtiyaç duyduğunuz anda hem güneşten hem de soğuktan aracınızı koruyabilirsiniz. Özellikle sert kış mevsiminde aşırı kar yağışına faydalı bir çözüm üretebilmektedir. Kullanımı kolay bir diğer ürün de penye türü kumaşlar oto branda çeşitleri arasında yer almaktadır. Aracınıza birebir uyum sağlayan esnek yapısı ile tüm aracınızı adeta vucut hatları belli olacak şekilde sarabilirsiniz. Toz, güneş, çizilmelerden ve istenirse su geçirmez kumaş kalitesi ile dört mevsim ile aracınızı oto branda ile koruyabilirsiniz.

 

Aracınızı Tozdan, Çizilmeden, Güneşten Koruyan Oto Branda

 

En iyi araba brandası satın alan Otomobil tutkunları araçlarının her zaman temiz, bakımlı ve iyi durumda ve kendilerine ve başkalarına iyi görünmesini istemektedirler. Bu başarmak her zaman mümkün değildir. Bazı zamanlar kuş pislikleri, bazen de aracın etrafında oynayan küçük çocukların istenmeyen çarpmaları, aracı çizmeleri bunun yanında, bazen de park etme esnasında meydana gelen araca sürtünmeler aracınız için hoş bir deneyim değildir. Ama otomobiliniz için satın alacağınız araç için oto branda çeşitleri ile bu endişe verici kabuslardan kendinizi kurtulabilirsiniz. Alacağınız bu ufak önlem sayesinde aracınız orijinalliğinden hiçbir şey kaybetmemesine ve olası kötü senaryolardan kendinizi koruma altına almış olacaksınız. Araç çadırının yapısının sağladığı kalite ve güvenlik ile araç tutkunları daha rahat etmektedir. Ürün kaliteleri arasında su geçirmez pamuklu yapısı olanda vardır. Dört bir yanı tamamen lastikli olan ürünlerimiz Aracınızı tamamen sararak çizilmelere karşı korurken, özel kumaş üretimi ile içi miflonlu pamuk olan ürünlerimizde kaporta boyasının nefes almasını da sağlar. Bundan dolayı Terlemeyi önleyici ve su geçirmez özellikleri ile aracınızın ilk günkü gibi görünmesini sağlayacaktır.

 

Oto Branda Fiyatları

 

Aracınızın tamamını kaplayan araç çadırı ise daha çok portatiftir. Aracın bagaj kısmında rahatlıkla sığdırabileceğiniz bu ürünler rahat katlanabilir şekilde araba brandası ile geniş alanlarda saklanma derdiniz de olmayacaktır. Ürün boyut olarak ne kadar da büyük veya küçük olursa olsun, aracınızın herhangi bir yerine kolayca muhafaza edebilirsiniz.

Aniden Gelişen hava koşullarında aracınızı korumak ve park alanındaki tehlikelerden korunmak için ambalajından çıkararak hızlı hareket ederek aracınızı örtebilirsiniz, İstediğiniz ölçüye göre araç kasasına göre özel dikilen Oto Branda çadırlarımızı satın alabilirsiniz.