Şantiye Çadırı Fiyatları
Şantiye Çadırı Fiyatları
Şantiye Çadırı Fiyatları
Şantiye Çadırı Fiyatları
Şantiye Çadırı Fiyatları
Şantiye Çadırı Fiyatları
Şantiye Çadırı Fiyatları
Şantiye Çadırı Fiyatları

Depo Çadırı Fiyatları

Fiyat : 950.000,00 TL  + KDV
KDV Dahil : 1.140.000,00 TL

 

Depo çadırı belirli bir alanı kapatıp ihtiyaç duyduğumuz gerekli eşyaları güneş ve yağmur gibi etkenlerden korunması için yapılması şart olan bir sistemidir. Betonarme yapıların aksine daha hızlı kurulum ve maliyetsiz bir sistemdir. Betonarme yapılar günümüz şartlarında çok prosedür gerektiren yapılardır. Depo çadırı  günümüzde izin prosedürlerini aşmış kolay sökülüp tekrar kurulabilme özelliğine sahip olduğu için bir sıkıntı yaşanmamaktadır. Depo ve hangar çadırlarımız inşaatlarda, fabrikalarda ve lojistik departmanlarında çok ca tercih edilen bir üründür.

 

 

77*13 Ebatlarında Adıyaman Cevahir Yapıya Kurduğumuz 2 Adet Çadırın Görselleridir.

Endüstriyel depolama projelerinde şişme çadırlar güvenilir bir çözüm olarak ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle geçici depolama işlerinizde en çok tercih edilen çözümler arasındadır. Depo çadırı bir diğer önemli özelliği de taşınabilir olmasıdır. Bu nedenle, farklı konumlarda oluşacak kapalı alan ihtiyaçları çadırın taşınması suretiyle çözülebilmektedir.

Endüstriyel şişme çadırlar yapılacak olan projenin ihtiyaçları doğrultusunda uygun ölçülerde tasarımı yapılarak imalatı gerçekleştirilmektedir. AKAY Çadır olarak ürettiğimiz tüm çadırları ülkemizin her noktasında bizzat başında durarak montajını sağlamaktayız Depo Çadırı için AKAY Çadır.

Her türlü zemine kolayca kurulum yapılmaktadır (zeminin düz olması yeterlidir).Güneşe, yağmura, çamura, kara ve rüzgara son derece dayanıklıdır. Demir iskelet  aksamında ara bağlantı demirleri pimli ve kenetlenme şeklinde olarak  imalatı yapılmaktadır. Isı yalıtımı için  her iki tarafı alüminyum folyo kaplı çift katlı balon şiltesi kullanılmadır.  Dış yüzey brandası ise her türlü hava şartlarına dayanıklı pvc polyester branda kullanılmaktadır. İstenilen her ölçüde imalat yapılmakta, ülkemizin her noktasına kurulumu gerçekleştirmekteyiz.

Kullanım alanları ;

Geçici depolama işleri
Yedek parça ve benzer malzemelerin depolanması
Mobil üretim fabrikalar
Boyama alanı
Kumlama alanı

Depo Çadır Avantajları:

 

Taşınabilir olması
Kısa zamanda pratik kurulum
Proje ihtiyaçlarına uygun size özel tasarım
Birbirine geçebilen yan duvar, çatı
Az yer, kolay lojistik imkanı
Tamir kolaylığı hızlı ve pratik bakım imkanı
Pencere özelliği ile doğal hava sirkülasyon imkanı
İzolasyon ısı seçenekleri
Geniş aksesuar yelpazesi
Hızlı montaj