Kumaş Ürünler

 

Balkonlar, evin en sık kullanılan bölümlerinden biri olup kapatılmadığı takdirde yaz kış tüm hava şartlarına karşı savunmasızdır. Bu durumda balkonun konforlu şekilde kullanılması pek mümkün olmamaktadır. Balkonunuzu yağmur, güneş ve rüzgara karşı korumak üzere kumaş ürünler tercih ederek hem şık hem de kullanışlı bir alan yaratabilirsiniz. Elbette bu kumaşlar, standart kumaş modellerin aksine fiziksel koşullara dayanıklı tente kumaşı olarak öne çıkıyor. Balkon demirlerine takılmak üzere üretilen bu kumaşlar ile yarı kapalı bir alan oluştururken aynı zamanda su geçirmez kumaş örtü sayesinde  balkon içerisinde bulunan eşyalarınızı yağmura karşı koruyabilirsiniz. Su geçirmez tente kumaşı çeşitleri ve kumaş fiyatları hakkında detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Su Geçirmez Tente Kumaşı

Balkon brandası olarak bilinen su geçirmez tente kumaşı, farklı renk ve model seçenekleri sayesinde kullanıcı ihtiyacını karşılarken aynı zamanda balkonda şık bir dekor oluşturur. En çok tercih edilen kumaşlar genellikle çizgili modelde olup açık renk tercihler sayesinde daha ferah bir balkon atmosferi oluşturulmaktadır. Kuşgözlü tente kumaşı seçeneklerimiz ile balkon brandaları gerekli noktalara kolaylıkla takılarak kısa sürede monte edilebilmektedir. Balkon brandasının yanı sıra bahçe salıncakları içinde kullanabileceğiniz kumaş ürünler ve seçenekleri için web sitemizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz.  

Kumaş Balkon Örtüsü

Firmamız üzerinden sipariş vereceğiniz tüm kumaş balkon örtüsü ve çeşitleri %100 pamuklu olup hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Farklı genişliklerde üretimi ile birlikte her türlü balkon modeli ve demirleri için uyum gösterir. Tente kumaşı olarak sipariş vereceğiniz kumaş balkon örtüleri ve özelliklerini daha detaylı ele almak gerekirse;

  • %100 pamuklu kumaştan üretilmektedir.
  • Branda, balkon brandası ya da bahçe salıncakları için kullanıma uygundur.
  • Farklı kumaş türlerine oranla daha ekonomik bir fiyat aralığı sunar.
  • Kolay temizlenebilir özelliktedir. 30 derecede yıkanmaya uygundur. 

Kumaş Ürün Modelleri

Kullanışlı ve konforlu bir balkon alanı oluştururken aynı zamanda şık bir dekorasyon elde etmek isteyenler için kumaş ürün modelleri önemli bir konudur. İşte bu noktada firmamız, ürün çeşitliliği ile her beklentiye hitap etmektedir. Model seçeneklerinde mumlu branda başta olmak üzere farklı genişlikte pamuklu branda modelleri yer almaktadır. Ek olarak ham bez pamuklu branda ile istediğiniz oranda kumaşa sahip olabilirsiniz. Kırmızı, sarı, mavi ve yeşil renkler başta olmak üzere ekstrafor şerit modeller ve mumlu branda siparişi için bizimle iletişime geçebilir, toptan ya da balkon ölçülerinize uygun branda kumaşları uygun fiyat garantisi ile satın alabilirsiniz.