Yaşam Çadırı
Yaşam Çadırı
Yaşam Çadırı

Yaşam Çadırı

Fiyat : $325.00  + KDV
KDV Dahil : 11.413,26 TL
TL Fiyat : 10.567,83 TL(845,43 TL + KDV)

Afet Çadırları Deprem Çadırları Barınma Çadırları İmalatı Üretimi İzolasyon yalıtım Katmanlı Sistemler Yaşam Çadırları

Altında Astar Bezi

 

Nakliye Dahil Fiyadıtır.

 

Yaşam Çadırı Özellikleri

Bu çadırlar yapısal olarak afetlere dayanıklı olarak üretilmiştir. Deprem gibi doğal afette bile dayanıklılığını yitirmemektedir. İçeriğinde ısı yalıtım malzemesi kullanıldığından dolayı her türlü zorlu mevsime karşı dirençlidir. Rüzgara karşı dayanıklılığı sayesinde kullanım karşısında zorluk çıkartmaz. Yağmur, kar gibi hava koşullarına karşı dayanıklılık gösterir. Çadırın dış tabakasındaki malzemesi su geçirmez özelliktedir. Yaşam çadırı özellikleri açısından aranan kriterleri kolaylıkla karşılayabilir. Çadırın genel özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Hava koşullarına dayanıklılık göstererek oldukça dirençlidir.
  • Isı yalıtımı özelliği sayesinde ısı alışverişinden tasarruf sağlanır. Ayrıca çadır içerisine dışarıdan soğuk hava girişine karşı engel olmaktadır.
  • Alev yürümez özellikte olmakta ve istenilen ebat ve ölçülerde üretimi yapılabilir.
  • İç ve dış malzemesi branda kumaşından üretilerek yırtılmalara karşı dirençlidir.
  • Çadırı istenilen toprak, beton ve kilit taşı gibi zemine kolaylıkla kurmaya uygundur.
  • Kolay bir şekilde monte ve de-monte kurulum imkanı kişilere sağlamaktadır.
  • Su geçirmez özelliği sayesinde yağmur ve kar gibi hava durumlarında çadır içine su almamaktadır.

Barınma Çadırı Kullanımı

Yaşam çadırları kullanımı konusunda aranan ihtiyaçları karşılamaya ve kolaylaştırmak da yer almaktadır. Yaşam çadırı kullanmak isteyen kişiler genel olarak savaş bölgesinden sınan mülteciler ve doğal afetlerden korunma amaçlıdır. Kullanım amacı hangi sebeple olursa olsun kişinin ihtiyacına fazlasıyla yanıt vermektedir. Uzun süre kullanıma uygun olmasından dolayı rahatlıkla kullanmaya elverişli bir üründür. Yaşam çadırları monte ve de-monte kurulum imkanı sağlamaktadır. Kullanım amaçlarına hitap edebilmesi için izolasyonlu sistem gerekmektedir. Bu sayede her türlü hava koşullarına direnç gösterebilecektir. Kış aylarında yalıtımlı çadır yapısı sayesinde soğuk havayı içeriye kesinlikle sokmaz. Yaz aylarında ise sıcak havanın tahrip etmesine karşı koruma özelliği gösterir. Kolonsuz ve kirişsiz olmasından dolayı ferah ve rahat bir ortam imkanı yaratır. Çadır iç ve dış ürünü, yırtılma ve dezenformasyonlara karşı direnç gösteren malzemeden yapılmaktadır.

 

 

Güçlü Stok ile Anında Yükleme, Sitedeki Fiyatlar 5000 Adet Üzeri Alımlar İçin Geçerlidir.