$351.00 KDV Dahil
12.960,00 TL KDV Dahil
$351.00 KDV Dahil
$325.00 KDV Dahil
$500.00 KDV Dahil
1

Yaşam Çadırları

Geçici konaklama imkanı sunan yaşam çadırları, bir veya birden fazla kişinin konforlu şekilde konaklayabilmesi amacıyla üretilmektedir. Farklı sebeplerle ev dışında kalınması gereken durumlarda yaşam çadırları kurularak başta aileler olmak üzere insanların hava şartlarından etkilenmeden yaşayabilmeleri sağlanır. Yaşam çadırı genellikle boş bir açık alan üzerine kurulmakta olup iskelet sistemine giydirilen branda kumaştan oluşmaktadır. Kullanılan dayanıklı malzemeleri ile sıcak, soğuk, yağmur, kar, rüzgar gibi çeşitli hava koşullarına karşı insanları korumaktadır.  

Günümüzde en çok kullanılan yaşam çadırı çeşitleri arasında işçi çadırı yer alıyor olsa da doğal afetlerin sıklıkla yaşandığı ülkemizde, afet çadırı türünde korunaklı yapılara ihtiyaç duyulmaktadır. Şantiye ve mevsimlik işçi çadırları başta olmak üzere yüksek kalitede malzemeden üretilmiş deprem yaşam çadırları için web adresimizde yer alan ürün çeşitliliğini inceleyebilirsiniz. 

Aile Yaşam Çadırı

Çekirdek aile ya da yakın akrabaların bir arada yaşayabilmesi amacıyla tasarlanan aile yaşam çadırı, temel ihtiyaç malzemelerini ve yatacak yer ihtiyacını karşılayacak ebatlarda üretilmektedir. Özellikle savaş alanlarından kaçan sığınmacılar, mevsimlik olarak farklı şehir ve bölgelerden çalışmaya gelen işçiler ya da afet durumlarında oluşan barınma ihtiyaçlarında aile yaşam çadırı önemli avantajlar sunmaktadır. Aile yaşam çadırı başta olmak üzere çadır sistemlerinin sağladığı avantajlar arasında;

  • Barınma ve aile yaşam çadırı, ihtiyaç ve beklentiler doğrultusunda dizayn edilebilmektedir. 
  • Kolay kurulum özelliğinin yanı sıra pratik bir taşıma imkanı sunar.
  • İzolasyon özelliği ile ısı yalıtım sağlar.
  • Uzun ömürlü kullanım garantisi sunmakta olup 4 mevsim kullanıma uygundur.
  • İskelet sistemi paslanmaz malzemeden üretilmektedir.

Yaşam Çadırı Fiyatları

Prefabrik yapılara oranla daha uygun maliyetli olan yaşam çadırları, özelliklerine göre farklı fiyat skalasına sahiptir. Yaşam çadırı fiyatları üzerinde belirleyici unsur genellikle kullanılan malzemenin kalitesi olmaktadır. Buna ek olarak çadırların ebatları, özel dizayn seçeneği, havalandırma ve pencere sistemleri gibi özellikler, fiyatlar üzerinde belirleyici unsurlardır. Aynı zamanda yaşam çadırı ihtiyacında tekli sipariş ya da toplu sipariş doğrultusunda fiyat oranları da değişiklik göstermektedir. Toplu yaşam çadırı siparişinde indirimli fiyatlardan ve avantajlı kampanyalardan yararlanabilmeniz mümkün. Ürün detayları ve fiyat bilgisi hakkında bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Deprem Yaşam Çadırı

Deprem bölgesi olan ülkemiz, büyük ya da küçük sayısız deprem yaşamış ve yaşamaya devam etmektedir. Bu durumda kişiler, her an güvenli bir barınma ortamına ihtiyaç duymaktadır. Deprem gibi doğal afetlerde en kısa sürede en korunaklı barınma ihtiyacının oluşturulmasında deprem yaşam çadırı önemli kolaylıklar sağlamaktadır. Pratik ve kolay kurulumun yanı sıra ekonomik fiyat skalası ile acil durumlarda kurtarıcı bir ürün olmaya devam ediyor. Herhangi bir depreme karşı önlem olarak ya da var olan afetlerde barınma ihtiyacı için yüksek kalitede dayanıklı malzemeden üretilmiş ekonomik deprem yaşam çadırı seçeneklerine göz atabilir, web sitemiz üzerinden tek tıkla sipariş oluşturabilirsiniz.