Şemsiye Metal Ayakları

 

Şemsiye ayağı olmadan bir şemsiyenin kullanılması çok zordur ve imkansızdır. Bunun için her şemsiye için özel ayak üretimi yapıyoruz. Şemsiye metal ayakları modelleri şemsiyelerin türlerine göre belirlenmektedir. Farklı ölçülerde şemsiye üretimleri yaptığımız için ayak modellerini de talep edilen şemsiyenin güvenli kullanılmasını sağlayacak şekilde yapıyoruz. Şemsiye ayakları, mermer, beton, plastik ve metal gibi ürünler kullanılarak yapılmaktadır. Şemsiyenin ağırlığına ve boyutlarına göre ayak ölçüsü ve ağırlığı da orantılı olarak belirleniyor.Şemsiye Ayağı Nedir?


Şemsiye ayağı nedir, şemsiyenin kullanım yerinde dik durmasını sağlayan en önemli parçadır. Farklı seçeneklerden oluşan şemsiye ayakları, müşterilerimizin taleplerine göre model belirlemesi yapılarak üretilmektedir. Müşterilerimiz tarafından seçilen modelin, ölçüleri ve ağırlığı, kullanılacak şemsiye sistemlerine göre yapılmaktadır. Birçok yerde kolay kullanım sağladığı için şemsiye bidon ayak türleri tercih edilmektedir. Şemsiye ayağı olarak kullanılan plastik bidon ayaklar içerisine su ya da kum doldurulabilmektedir.

Şemsiye Ayağı Kullanım Alanları Nelerdir?


Şemsiye ayağı kullanım alanları nelerdir, denildiğinde, güneşten ya da yağmurdan koruma amacıyla şemsiyeye ihtiyaç duyulan tüm alanlar diye düşünülebilir. Şemsiye ayakları, lüks teleskopik şemsiye ayağı, Plastik şemsiye bidonu 70 lt, Tekerlekli frenli mermer şemsiye ayağı, Tekerlekli beton şemsiye ayağı, gibi modellerden oluşmaktadır.
Kullanım yerleri olarak gösterilebilecek yerler şuralardır;

  • Teraslar,
  • Balkonlar,
  • Bahçeler,
  • Havuz kenarları,
  • Sahiller,
  • Cafe ve restoran dış mekan alanları,
Şemsiye ayakları olmadan şemsiyelerin, dik durması imkansızdır ve şemsiyeler kullanılamayacaktır. Tüm kullanım alanlarında, şemsiye ayaklarına ihtiyaç duyulur.

 

Şemsiye Ayakları Firmaları

 

Uzun yıllar şemsiye ayakları firmaları arasında yer alıyor ve şemsiye, gölgelik, tente, branda gibi ürün türlerimiz ile güvenilir hizmetler veriyoruz. Şemsiye ayağı üretimlerimizde, ürün seçeneklerimizi, üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm şemsiye modellerine göre farklı tasarımlarda sunuyoruz. Büyük boyutlu şemsiyeler için daha çok mermer altlıklardan oluşan şemsiye ayaklarını üretiyoruz. Büyük ve ağır şemsiyelerin yer değiştirme işlemlerinin kolay yapılabilmesi için tekerlekli ve frenli ayak modellerini üretiyor, şemsiye ürünü ile birlikte müşterilerimize sunuyoruz. Deneyimli ve uzman ekibimiz ile şemsiye ayağı hizmeti vermekteyiz.

 

Şemsiye Ayağı Fiyatları

 

Şemsiye ayağı fiyatları farklı boyut ve özelliklere sahip ürünlerin her birisi için farklıdır. Firmamız, tüm müşterilerimizin bütçelerine uygun kaliteli ürün seçenekleri sunmaya çalışmaktadır. Ürün fiyatlarımız incelerken, ayak sistemi olarak tercih edilebilecek tüm ürünlerin karşılaştırılması uygun fiyatlı ürünü bulmanızı sağlayacaktır. Ayaklarda kullandığımız, metal, plastik, beton ya da mermer ürünlerinin ölçü ve miktarları, fiyat belirlememizi sağlamaktadır. Küçük ölçülü şemsiyeler için bidon ayak türlerini büyük ölçülü şemsiyeler için mermer altlıklı ayakları tercih edebilirsiniz.