$15.01 KDV Dahil
$15.01 KDV Dahil
35,00 TL KDV Dahil
35,00 TL KDV Dahil
$1.00 KDV Dahil
35,00 TL KDV Dahil
$10.80 KDV Dahil
1

Shade nets are one of the types of nets used in spring, autumn and summer seasons, which are preferred in certain areas. These products are preferred to protect the area and environment where they are used from rain, sun and adverse conditions. They are especially preferred products for protection from intense sun rays and high temperatures. Shade nets can be easily preferred with the feature of blocking even intense sun rays. These products can be preferred in order to prevent areas from becoming unusable, especially in hot temperatures. Shade nets are a multifunctional and effective product in this field. Since they are produced in high quality texture, these types of shades are products that should be used by everyone who has an open area, especially in summer. Shade Net

 

 

Shade Nets Özellikleri Nelerdir

 

shading net prices pek çok özelliği bir arada bulunduran ve sık kullanılan bir gölgeliktir. Yazın yoğun güneş ışınlarından koruma özelliğine sahiptir. Özellikle zararlı UV ışınlarını engellediği için faydalı ve işlevli bir üründür. Yaz mevsiminde açık alanlarda çok daha rahat ve kolay bir şekilde güneşlenmeyi sağlar. Aynı zamanda file aralıkları küçük veya büyük olmak üzere farklı şekillerde ve modellerdedir. Tercih yapılırken ortama göre ya da ihtiyaç doğrultusunda farklı modelleri seçilebilir. Kaliteli bir dokuya sahip olduğu için herhangi bir yırtılmaya da deforme olma gibi problemler yaşanmaz. Bu yüzden de uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir.

çit filesi örtüsü bilhassa bazı kişilerin güvenliği kullanmak amacıyla tercih ettiği ürünlerdir. Çünkü yüksek katlı balkonlarda Bu ürünler balkonlara yapıldığı sürece tamamen korumalı bir file görünümü ortaya çıkar. Aynı zamanda oyun alanlarında çocukların daha rahat oynaması adına bu ürünlerle güvenli bir oyun alanı sağlanır.

 

 

Nerede Kullanılır

 

Shade Nets prices pek çok kullanım alanına sahiptir. Gölgelik file çocuk oyun alanlarında, araç park yerlerinde sıklıkla tercih edilir. Bu alanlarda oldukça işlevli ve korumayı sağlayan bir üründür. Gölgelik file, özellikle işletmelerin dış mekân alanlarında sıklıkla tercih edilir. Cafe restoran ve lokanta gibi alanların dış açık alanlarında teras ya da balkon kısımlarında kullanılabilir. Evlerde ise balkon teras ve kış bahçesi gibi alanlarda tercih edilebilir. Bu tarz alanlarda kullanılan bu gölgelikler oldukça etkilidir. Açık alanlarda yazın rahatlıkla oturabilmeyi sağlar.

Güneşin yoğun ışınlarını kısmayı sağladığı için rahatlıkla yakıcı sıcaklarda bile oturulabilir. Aynı zamanda Farklı boyutlarda üretilebildikleri için büyük veya küçük fark etmeksizin Tüm açık alanlarda tercih edilebilir. Büyük ve küçük farklı farklı istenilen boyutlarda ve şekilde üretimi mevcuttur. Kullanım alanları da geniş kapsamlı olduğu için dış mekân olan tüm alanlarda tercih edilmesi mümkündür.

 

Shade Nets Fiyatları

 

Shade nets fiyatları genellikle ürünün boyutlarına göre değişkenlik gösterir. Gölgelikler yine kişinin ihtiyacı doğrultusunda yapılabildiği için boyutlara göre fiyatlar belirlenir.

Fiyat konusunda net bir fiyat söylemek yanlış olur. Çünkü isteğe bağlı olarak farklı boyutlarda da tasarlanabildiği için bu doğrultuda fiyatlar netleşir. Tamamen kaliteli şekilde üretilen bu ürünler çok yüksek maliyetli olmamakla birlikte herkesin bütçesine uygundur. Bu yüzden de uygun fiyatlı olan bu hizmetlerden her zaman ve her ortama uygun şekilde yararlanmak mümkündür.

Gölgelik File fiyatlarının ekonomik olması ile birlikte her bütçeye hitap eden kaliteli ürünlerdir. Üretim esnasında her zaman kopmayacak ve yırtılmayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu kaliteli üretim ve başarılı tasarımla beraber hem estetik bir görünüm elde etmek hem de açık alanları daha kullanılır hale getirmek amaçlı kullanılır. Bu yüzden de hem işlevli hem de az maliyetli bir ürün olduğu için her zaman tercih edilebilir.

 

En Ucuz Shade Nets

 

En ucuz gölgelik file hem uygun fiyatlı hem de kaliteli olan Bu hizmetlerden faydalanmak mümkündür. Çit Örtüsü üretilirken her zaman en kaliteli ve en dayanıklı dokularda üretilir. Bu yüzden de bu hizmeti aldıktan sonra uzun yıllar yırtılma ya da kopma gibi problemler yaşamadan kalite garantisi altında kullanılır. Bu hizmetlerle birlikte hem ekonomik hem de üst düzey kalitede hizmetten yararlanmak mümkündür.

 Aynı zamanda uygun fiyatlı olması ile birlikte herkesin bütçesine uygundur. İhtiyaç ve bütçe doğrultusunda çit örtüsü ile hizmet alarak bütün açık alanlara bu ürünü yaptırmak mümkündür. Kaliteli ve ekonomik olan bu gölgelikler sayesinde yaz mevsimi çok daha rahat ve kolay şekilde geçirilir.