Pvc Kaynak Perdesi
Pvc Kaynak Perdesi

Pvc Kaynak Perdesi

Fiyat : €10,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : 359,33 TL(KDV Dahil)

Pvc Kaynak Perdesi

Kaynak PVC Perdeler

Pvc Kaynak Perdesi, zararlı kaynak parlamasını ve kaynak arkını önleyerek çalışan sağlığını koruyan PVC hammaddesinden üretilen perdelerdir.
Kaynak Şerit Perdeleri kaynak alanlarını tamamen yalıtır ve hem işçilerin göz sağlığını parlamalara karşı korur, hem de üretilen eşyalara kaynak çapaklarının sıçramasını önler.
 

 Kaynak Şerit Perdeleri Kaynakçıları Koruyor

Kaynak Perdelerimiz, kaynakçıları korurken aynı zamanda atölyeler arası bölümleri düzenli bir şekilde oluşturmanıza olanak sağlar. Her tip kaynak atölyesi ve robotik kaynak alanlarında kullanıma uygundur. Özellikle geniş üretim alanlarında esnek yapıları ile içlerinden eşya ve insan geçişini mümkün kılar.
 

Çalışma Alanlarında Güvenlik ve Koruma

Kaynak Şerit Perdelerimiz üst düzey üretim kalitesine sahiptirler ve güncel iş güvenliği standartlarına tam uyumludurlar. PVC hammaddesinin en önemli avantajı olan esnek yapısı sayesinde çok farklı şekillerde her tip alana uygulanabilir. Kaynak PVC bantlar alev geciktirici ve UV filtreleme sertifikalarına sahiptir ve bu sertifikaları sayesinde Türkiye iş güvenliği standartlarını fazlası ile karşılar. Kaynak Perdeleri için özel olarak üretilen PVC bantlar, UV radyasyonu ve ark kaynağının oluşturduğu ışınlar için mükemmel filtreleme özelliğine sahiptir. Yüksek kaliteli kaynak şeritli perdelerimiz, standart perdelere göre çok daha dayanıklıdır ve zamanla deformasyona uğramaz. Uzun kullanım ömrü sayesinde kaynakhanelere ekonomik çözümler sağlar.