Urfa Tente Kepenk

 

Urfa Tente Kepenk Olarak Hizmet Verdiğimiz BölgelerimizHalfeti, Harran, Viranşehir, Siverek, Akçakale, Ceylanpınar, Suruç, Birecik, Bozova, Eyyübiye, Hilvan, Karaköprü ve Haliliye, İlçelerine Tente, Çadır, Branda, Pergola, Gölgelik File Hizmetleri Vermekteyiz. Çadır, BrandaPergola Fiyatları İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

 

Urfa Tente Kepenk Fiyatları

 

Urfa Tente Kepenk fiyatları üretimlerimiz arasında yer alan Fotoselli kapılar hakkında genel görüşler gün geçtikçe değişmektedir. Otellerden perakende satış noktalarına, hastanelerden alışveriş merkezlerine ve giderek daha çok firma ve evlerde kullanımı artmaktadır. Otomatik bir kapıyı kullanmak çok daha fazla kolaylık sağlar.

 

Özellikle alışveriş merkezleri ve perakende mağazaları için gelen müşterileri ağır ve manuel kapı ile uğraşmak zorunda bırakmadan, mağazaya girip çıkabileceği anlamını gelir. Kuyruk oluşmasına ve tıkanıklığı önler, böylelikle kolay akan yaya trafiğine teşvik eder. En önemlisi de mağazanın estetik görünüşüne de önemli fayda sağlamaktadır. İşletmeniz için iyi bir görünüm ve de izlenim katar.

Depo ve sevkiyat yapılan çok yoğun kullanılan ortamlar için üretkenliği arttırır. Ürünlerin taşınması ve depoda dolaşım esnasında, kapı açma / kapama zaman alıcıdır, fotoselli kapı sistemleri sayesinde daha hızlı ve daha verimli hale getirebilirsiniz.

Engellilerden yaşlılara kadar herkesin herhangi bir zorluk yaşamadan siteye, hastane, mağazaya, depoya, alışveriş merkezine vs. gibi yerlere kolay giriş yapmalarına olanak tanır.

Fotoselli kapılar aynı zaman büyük tasarruf sağlar ve bir işletmenin enerji tasarrufunu önemli ölçüde azaltmaktadır. Kapı giriş çıkış esnasında kişilerin arkasından otomatik olarak kapanır, böylece ısınma sorunu yaşamazsınız. Bu da size enerji ve para tasarrufu sağlayacaktır.

Ayrıca fotoselli kapılar giderek çok daha fazla insanların otomatik garaj kapısını tercih etmesine ve ev ortamlarında kullanılmasına olanak tanıyor. Mülkünüzün güvenliğini korumanın yanı sıra, kolay kullanımı sayesinde daha çok tercih ediliyor. Otomatik garaj kapısı kendiliğinden kapanmaz ve düşmez, böylelikle yaralanmaları da önler.  

 

Seksiyonel Kapı Nedir?

 

Sandviç panellerden oluşan seksiyonel kapılar fabrikanız için orta hız seviyeleri gerektiren dış ortamlarla izolasyon sağlayan en uygun endüstriyel kapı ve yükleme teknolojilerindendir. Seksiyonel kapılar dikey yönlü (aşağı-yukarı) hareket ederek fabrika kapısının dışına doğru değil fabrika tavanın altına doğru açıldığından alandan tasarruf eder. Seksiyonel kapılar birçok yönden kişiselleştirilebilir olduklarından fabrikanızın/evinizin mimarisini bozmadan kişisel zevkinize göre uygulanabilir.

Seksiyonel kapılar ile körük sistemleri birlikte kullanılabilir. Seksiyonel kapıların dört tarafı esnek kauçuk fitil ile doldurulmuştur böylelikle maksimum sızdırmazlık sağlar, uygulama alanını dış etkenlere karşı korur.

 

Seksiyonel Kapının Başlıca Faydaları

 

Seksiyonel kapılar rüzgar, ısı, ses yalıtımı sağlar ve darbeye dayanıklıdır. Uluslararası standartlarda üretilen seksiyonel kapılarımıza uzmanlar tarafından dayanıklılık testleri uygulanmıştır. 30.000’den fazla kez açılıp kapılan ve çeşitli dayanıklılık testlerine maruz kalan seksiyonel kapılarımız testlerden sorunsuz bir şekilde geçmiştir.

Sessizdir ve düşük güç tüketimi ile açılıp kapanır. Binanın yapısına uygun çalışabilir açılıp kapanırken yer kaplamaz. Bakımı ve tamiri kolaydır. İsteğe bağlı olarak pencere sistemi ile çalışma alanının aydın kalmasını sağlar. Seksiyonel kapının paneline servis kapısı takılarak personel giriş-çıkışına uygun hale getirilebilir.

 

Bariyer Sistemleri

 

Bariyer sistemleri; araçların kontrolsüz girişleri engellemek ve  giriş-çıkışlarını kontrol altına almak için kullanılan en etkili yöntemlerden biridir.

Araç geçiş sistemlerinde kullanılan bariyerleri şu şekilde sınıflandırabiliriz.

-Kollu Bariyer Sistemleri:

Yerleşim yerleri ve halka açık otopark giriş-çıkışlarını kontrol altına alabilmek için kullanılan bariyer sistemleri uzaktan kumanda, buton, kart okuyucu veya rfid sistemler kullanılarak geçiş kontrol sistemine entegre edilebilmektedir.

Konumlandırılacak alanın genişliğine göre kol boyu değişiklik göstermektedir.

Opsiyonel olarak bariyer sistemlerine; kırılan kol özelliği; kol altı perdesi, kol karşılık direği ve emniyet sensörü ilave edilebilir.

Hepsinin kolay kurulum ve montajı yapılabilmektedir.

-Mantar Bariyer Sistemleri:

Güvenlik önleminin en üst seviyede tutulması gereken alanlarda 100 km hız ile çarpan aracı durdurabilecek ve çalışmasına sorunsuz devam edebilecek bir sistemdir. İçerisinde bulunan hidrolik çalışma sistemi nedeniyle yoğun kullanıma uygundur. Kollu bariyer sistemlerinde olduğu gibi otomasyon sistemlerine entegre edilebilirler. Yapılacağı alana göre uygulanması gereken bariyer sayısı değişkenlik göstermektedir.

 

Pergole Sistemleri

 

Pergole, estetik ve şıklığı bir araya getirir. Cafe, restoran gibi alanlar için kullanılabilir olduğu gibi aynı zamanda teras için de tercih edilebilir yapısı sayesinde açık alanları kapalı alana dönüştüren özelliğe sahiptir.

 

Pergole, kullanılan her mekâna değer katıyor olması sayesinde her mevsim için oldukça büyük bir avantaj sağlar. Kurulumu bağımlı ya da bağımsız olarak gerçekleştirilebiliyor olmasıyla beraber, her mekân için işlevsel açıdan sınırlama yaşanmasının önüne geçer.

Her mevsim kullanılabilir alanlar oluşturmayı sağlayan fark yaratan sistemler olarak ön plana çıkıyor olmaları sayesinde pergola sistemlerinin sundukları avantaj oldukça üst düzeydedir.

Pergola uygulamasında yapılacak olan tercihler mekânın ihtiyaçlarına bağlı olarak gerçekleştirilmelidir. Doğru bir şekilde yapılan pergola uygulaması sayesinde hem mekânın sahip olduğu ihtiyaç karşılanmış olur hem de mekânın değerinin artması sayesinde, daha iyi bir kullanım sağlanmış olur.

Farklı modelleriyle beraber kusursuzluğun öncüsü olan sistemler haline gelen yapıları sayesinde pergola sistemlerinin her parçası özeldir.

Evlerde ya da işletmelerde kullanılacak olan pergolalar birbirinden farklı tipte olabileceklerinden dolayı, satın alım yapılırken kullanım alanının gerektirdiği özelliklere dikkat edilmesi gerekir. Pergola sistemleriyle beraber beklenenden çok daha fazla verim alınabilmesi mümkündür.

 

Kepenk Sistemleri (Sarmal Kapılar)

Neden Sarmal Kapılar Tercih Edilmeli?

Bir diğer adı ile stor garaj kapısı olarak adlandırılan bu kapı türleri, daha çok alüminyum panellerden meydana gelmektedir. Yaşam standartlarımızı yükseltmek ve insan gücüne ihtiyaç duymadan kullanım gerçekleştiren kapılar sayesinde araçlarınız daha güvenli alanlarda olacaktır.

 

Hırsızlığa karşı koruma

Kapı gövdesinin kaldırılabilmesine karşı silindir kilitli, manuel kollu, yan tarafa elektronik sviçli ittirme kilit.

Otomatik Servo Kilit

Kapının her kapanışında iki taraftan otomatik kilitler tetiklenir. Sarmal kapı gövdesi yatay çıkan çelik çubuklar sayesinde kör kasaya emniyetli bir şekilde kilitlenir.

Kaza önleyici Alt Emniyet Sistemi

Kapanan kapı gövdesi bir engelle karşılaştığında kapı hareketinin aniden durdurulması ve kapının tekrar açıla-bilmesi için alt bazaya uygulanır. Otomatik kullanım özellikli kapılara standart olarak dâhildir, aksi takdirde opsiyoneldir.

Personel Kapısı

Sarmal kapı kapalı olduğunda personel trafiğini sağlamak için sabit veya menteşeli yan panelde (toplam genişlik yaklaşık 1050 mm) personel kapı (875x2000 mm standart) uygulanabilir. Estetik bir görünüm için panel ve personel kapıda aynı sarmal kapı lamelleri kullanılabilir.

 

 

Şanlıurfa Pergola Tente Fiyatları

 

Özellikle topluma açık olan iş yerleri için son derece uygun olan pergola tente çeşitlerinde firmamız birinci sınıf kalitede malzeme kullanarak hizmet vermektedir. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet veren firmamıza istediğiniz zaman çağrı bırakmanız mümkün olmaktadır. Talep ettiğiniz ürünler çok daha kısa sürede imalatı yapılarak zamanından önce sizlere teslim edilmektedir. Firmamızda pergola tente fiyatları çok daha uygun olduğundan bütçenizi zorlamaz. Ayrıca fiyatlar tente ölçülerine, çeşitlerine, özelliklerine, montaj yerine ve alanın büyüklüğüne göre çok daha farklı olmaktadır. Firmamızdan aldığınız tüm hizmetlerden kesinlikle memnun kalacaksınız.

 

Şanlıurfa Çadır Oto Branda Araba Çadırı

 

Şanlıurfa Oto branda alırken en dikkat edilmesi gereken unsur, brandanın aracınızın modeline uygun olmasıdır. Akay tente olarak her araç modeline göre üretilen brandalarımız mevcuttur. Bir diğer önemli unsur ise brandanın dayanıklı bir malzemeden yapılmış olmasıdır.  Oto Branda fiyatları, 3 katmanlı ve neflonludur. Aracınızın boyasına zarar vermez. Sıcak ve nemli havalarda boyanızın solmasına, karlı ve yağmurlu havalarda ise dış etkenlere maruz kalmasına engel olur. Akay Oto Branda, Avrupa ISO-9002 kalite standartlarında üretilmektedir. Araçlarınıza Uygun araba çadırı için firmamızdan detaylı bilgi alabilirisniz.

 

Urfa Tente Mafsallı Körüklü Tente Fiyatları

 

Urfa Tente Mafsallı ve Körüklü Tente fiyatları Balkonlara ve camların üst kısımlarına uygulanan bu model, diğer modellere göre kenarlarının kapalı olması sebebiyle yan kısımlardan gelen güneş ışınlarını kesmekte daha çok avantajlıdır ve genel olarak evlerde tercih edilmektedir. Birbirinden ayrı demir profillerin bir yelpaze gibi bir noktadan toplanmasıyla sanki bir körüklü akordiyon gibi gözükmesinden dolayı bu adı almıştır. Körüklü tenteler usta işçilik gerektirse de diğer tente çeşitlerine göre daha ekonomiktir. Kullanıldığı alanları yağmur ve güneşten korur.

 

 Urfa Tente Şeffaf Branda Kış Bahçesi

 

Günümüzde birçok farklı branda üreticisinin yer aldığını söyleyebiliriz. Her geçen gün artan rağbet ve ilgi ile birlikte, pazarda büyük bir dilime sahip olmaktadır. Bu noktada tabi şeffaf branda fiyatları konusunda da sürekli olarak değişimler görebilmekteyiz. Örnek olarak pazarda sürekli güncellenen bir pazar bulunuyor. Tabi fiyatların değişiminde üretici, üretilen malın kalitesi gibi birçok farklı unsur yer almaktadır. Bizler Akay Tente olarak kalitenin ve uygun fiyatın birleştiği ürünleri sizlere göndermekteyiz. Bu politika çerçevesinde ilerleme kat etmek, en büyük avantajlarımızdan birisidir. Tabi sizler de firmanız ve markanız için en iyi ve kaliteli branda ürününü kullanmanız gerekmektedir. Bu sayede işletmenize büyük artılar katabilirsiniz. Şeffaf fermuarlı branda için bizimle iletişime geçebilirsiniz.