Mardin Tente Hizmet Bölgeleri

 

Mardin Tente Olarak Artuklu, Dargeçit, Derik, Kızıltepe, Mazıdağı, Midyat, Nusaybin, Ömerli, Savur, Yeşilli İlçelerine Tente, Çadır, Branda, Pergola, Gölgelik File Hizmetleri Vermekteyiz. Çadır, Branda, Pergola Fiyatları İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

 

Mardin Tente Çadır Branda Pergola 

 

Mardin Çadır Konusunda Tarımsal Alanlarda Ürün Hasat Zamanlarında  Ürünü Muhafaza Etmek İçin  Su Geçirmez Brandaya İhtiyaç Duyulmaktadır. Bölgede Hizmet Veren Akay Tente Tüm İlçelerine Ürünleri Kargo İle Gönderimini Yapmaktadır.

Gölgelik file fiyatları satın alınacak gölgeleme filesinin en ve boyutlarına göre hesaplanmaktadır. Müşteri Talebine Göre kenarlarına şerit çekilerek belirli aralıklarla kuşgözü çakıldıkktan sonra çit filesi olarakta kullanılabilmektedir.

 

Mardin Pergola Tente Fiyatları

 

Tente fiyatları için en uygun fiyat politikasını uygulayarak siz değerli müşterilerimize ekonomik ve yüksek kaliteli ürünlerimizi sunmaya önem veriyoruz. Konforlu, ekonomik ve kullanışlı tente modellerimiz , Akay Tente tarafından cazip seçeneklerle sunuluyor. Gölge ve cam pergola sistemlerinde profesyonel bir marka olarak hizmet veren firma, 2010 yılından bu yana Mardin’den tüm Türkiye’ye faaliyet sunuyor.

 

Mardin Mafsallı Tente Fiyatları

 

Mafsallı Tente Fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Sizlere Kaliteli Akrilik Kumaştan 7 Yıl Garantisini verdiğimiz tenteler üretmekteyiz.

 

Mardin Körüklü Tente Fiyatları

 

Körüklü Tente Balkonlara ve camların üst kısımlarına uygulanan bu model, diğer modellere göre kenarlarının kapalı olması sebebiyle yan kısımlardan gelen güneş ışınlarını kesmekte daha çok avantajlıdır ve genel olarak evlerde tercih edilmektedir. Birbirinden ayrı demir profillerin bir yelpaze gibi bir noktadan toplanmasıyla sanki bir körüklü akordiyon gibi gözükmesinden dolayı bu adı almıştır. Körüklü tenteler usta işçilik gerektirse de diğer tente çeşitlerine göre daha ekonomiktir. Kullanıldığı alanları yağmur ve güneşten korur.

 

Mardin Şeffaf Branda KışBahçesi

 

Günümüzde birçok farklı branda üreticisinin yer aldığını söyleyebiliriz. Her geçen gün artan rağbet ve ilgi ile birlikte, pazarda büyük bir dilime sahip olmaktadır. Bu noktada tabi şeffaf branda fiyatları konusunda da sürekli olarak değişimler görebilmekteyiz. Örnek olarak pazarda sürekli güncellenen bir pazar bulunuyor. Tabi fiyatların değişiminde üretici, üretilen malın kalitesi gibi birçok farklı unsur yer almaktadır. Bizler Akay Tente olarak kalitenin ve uygun fiyatın birleştiği ürünleri sizlere göndermekteyiz. Bu politika çerçevesinde ilerleme kat etmek, en büyük avantajlarımızdan birisidir. Tabi sizler de firmanız ve markanız için en iyi ve kaliteli branda ürününü kullanmanız gerekmektedir. Bu sayede işletmenize büyük artılar katabilirsiniz. Şeffaf fermuarlı branda için bizimle iletişime geçebilirsiniz.